Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egyszerre...

Mit tennétek, ha egyszerre veszítenétek el a párotokat és a gyermekeiteket? Pl. Egy balesetben.

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 14:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Aki pontozgat, annak ez legyen élete legnagyobb öröme! :D

Persze, hogy az egészséges ember beleőrülne a családja elvesztésébe. Jah, hogy Ti élnétek tovább épen és egészségesen az életeteket, gratulálok hozzá! :)

2012. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
Annyiban van csak igaza 2.-nak , hogy megy tovább minden. Csak valahogy túl kell élni. Az nem szokta feldolgozni aki általában ugye úgy él, hogy a halált kizárja az életéből. Ezzel nem azt mondom, hogy úgy kell élni, hogy bármelyik percben meghalhatsz vagy a másik( amúgy így van) de gondolni kell rá, hiába képzeled el a kéz a kézben puha ágyban való halált 90 évesen, sajnos ez a valóság ami néha brutális, mi pedig csak hús és vér vagyunk. Mérhetetlen fájdalom, amihez nagy lélekerősség és tudat kell és egyszer nekünk is eljön az időnk.
2012. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem ismerem őt, de ha lennének rokonai, már azért biztos meglátogatták volna, a baleset már vagy 20 éve történt.


(A pontozgatásról meg csak annyit, hogy ha valaki ettől érzi jobban magát, hát akkor csak gratulálni tudok neki.)

2012. okt. 22. 15:00
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

12-es. Ebben szerintem nincs igazad. Én tisztában vagyok benne, hogy a halál az élet része, nem zárom ki. Az is borzalmas, ha valaki a férjét/feleségét veszíti el, de az számomra ép ésszel felfoghatatlan, hogy a saját gyerekét kell eltemetnie a szülőnek, hát még ha ez úgy történik, hogy a társ is meghal. Erre nem lehet felkészülni.

8-as voltam.

2012. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

12-es. Ebben szerintem nincs igazad. Én tisztában vagyok vele, hogy a halál az élet része, nem zárom ki. Az is borzalmas, ha valaki a férjét/feleségét veszíti el, de az számomra ép ésszel felfoghatatlan, hogy a saját gyerekét kell eltemetnie a szülőnek, hát még ha ez úgy történik, hogy a társ is meghal. Erre nem lehet felkészülni.

8-as voltam.

2012. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

túl sok embert elveszítettem életem során hogy valamiféle "rutinom" legyen benne. olyan szakmám is lesz ami azzal jár hogy rengeteg haldoklót, esetleg halottat fogok látni.

megrázó, persze de el kell fogadni hogy az élet véges.

megtanultam nem ragaszkodni senkihez és semmihez sem túlzottam. egyszer adtam oda valakinek mindenem, elvesztettem mégis itt vagyok, élek és minden megy tovább.

többé nem szeretek majd senkit se túlzottan, így nem is ér majd akkora veszteség.

2012. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
26%

ma 15:05


nem lehet felkészülni, de hidd el ha megtörténik és pszichében erős vagy a szenvedés, az éjjel nappal tartó sírás, testi betegségek után fel lehet állni, persze évek kérdése. Hidd le tudom...úgy is túl lehet élni ha az okozó TE vagy.

2012. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

15:05 vagyok.


Lehet, de én nem vagyok ilyen erős. Sajnálom, hogy ezt Neked át kellett élned, remélem nekem nem kell.

2012. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%
Én is remélem, hogy nem. Csak arra világítottam rá, hogy túl lehet élni.
2012. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem valakit,aki egymás után veszítette el a férjét és a két gyerekét és egy rehab intézetben kötött ki,mert annyira összeomlott.
2012. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!