Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit csináljak?

Mit gondoltok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hosszú lesz,de csak így átlátható a problémám.

Párommal 8 éve vagyunk együtt augusztusban volt az eljegyzésünk.

Ő egy hegyekkel körbevett turista "központból " jött én egy kis mezőgazdasági faluból. Jelenleg a két hely között élünk 10 emeleti panel lakásban lakáshitellel úgy alakult hogy nekem jelenleg nincs munkám, neki jó közepes keresete van, elég ritka a munkája, mostanra már beilleszkedett stb, de honvágy van és kapott ajánlatott a szülővárosához közel, az szüleinek egy 600nm háza van kis kertel apartmanokat ad ki és úgy gondolta átvehetnénk az idős szüleitől, de én nem akarom , nem értem magam képesnek erre tudom keresetemnek kellene lenni meg is értem hogy vágyik rá hogy több pénzünk lenne de úgy érzem tönkre mennék lelkileg ebben nekem kell a magány néha, utálom az embereket, és az a várost is, nem találom otthonosnak a helyet, a szüleimtől nagy távol nagyon nem az én világomban és egyszerűen nem tudok megbékélni a gondolattal sem hogy én ott....De nem akarom elveszíteni őt sem mert tényleg nagyon szeretem ez az egy pont ami ütközik az elképzeléseinkben....

Mi tennétek?



2012. okt. 16. 10:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem ...ne panziónak képzeljétek el, ez egy hatalmas családi ház kívülről ami belülről lakrészekből áll....

4 1-2 szobás konyhás+ fürdőszobás lakás van benne elkülönítve és még egy 100 négyzetméteres ahol a család lakik... (földszinten két lakás emeleten két lakás ebből az egyikben laknak és a tetőtérben 1 lakás)

Miskolctól 20km-re ...tehát lehetőség még annyi sincs mint itt mindenki ebből élne....de hát nem nagyon megy...adót kell fizetni, valamiből fenn kell tartani...stb

Tehát nem egy szálloda esne az ölembe....

2012. okt. 16. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!