Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak kit vesznek végül...

A férfiak kit vesznek végül feleségül: A szelíd, alázatos, vagy a kiismerhetetlen, kacér nőket?

Figyelt kérdés
Környezetemben ezt a két nőtípust tapasztalom leggyakrabban 25-32-es korosztályban. Az előbbiből sok barátnőm férjhez ment, míg a másodikból sokan egyedül maradnak, ha csak nem találnak valami bevállalós férfit. Érdekel, hogy ti mit gondoltok erről?
2012. okt. 16. 00:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8-as Tetszik a válaszod. Sosem értem, amit a pasik összehordanak a nőkről, de a te válaszod világos, érthető és elfogadható.
2012. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves 10-es attól függetlenül,hogy az utóbbi kategóriába soroltam magam, elég jó anyának és feleségnek érzem magam! A férjem szeret és nagyon jó a házasságunk.

A stabilitást nem feltétlenül a a nő természete adja meg. Ismerek én nem egy olyan szelíd, visszahúzódó asszonykát, aki félrelépett, mert megunta a "szürke" családanya szerepet!

2012. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van mégis imádok flörtölni szemezni kacérkodni a pasikkal :-)

a párom ezt elfogadja (bár beletelt pár évbe h megértse) tudja h több nem lesz belőle


szerintem ez pasi függő ha van önbizalma és bízik a nőben akkor simán mehet a kapcsolat akár egy kacér nővel is

2012. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A zsák a foltját veszi feleségül.
2012. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!