Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak kit vesznek végül...

A férfiak kit vesznek végül feleségül: A szelíd, alázatos, vagy a kiismerhetetlen, kacér nőket?

Figyelt kérdés
Környezetemben ezt a két nőtípust tapasztalom leggyakrabban 25-32-es korosztályban. Az előbbiből sok barátnőm férjhez ment, míg a másodikból sokan egyedül maradnak, ha csak nem találnak valami bevállalós férfit. Érdekel, hogy ti mit gondoltok erről?
2012. okt. 16. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Az öntudatosabb nők nem mindig akarnak férjhez menni, elköteleződni ilyen korán. Van aki egyáltalán nem. Úgy írsz, mintha a házasság csak a férfiaktól függne, mert a nők természetes hogy akármikor készek a házasságra.
2012. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
A kiismerhetetlen kacér nők csak rövid kalandokra, vagy afféle vérpezsdítőként szoktak elkelni, feleségnek szinte mindig a kedves, ragaszkodó nőt választjuk, akit nem csak az ágyba akarunk vinni, hanem családot alapítani. Egy házias nőből valószínűleg jó anyuka lesz.
2012. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mészáros87 válasza:
95%
Az adott férfi személyiségétől függ,hogy milyen párt keres magának,erre a kérdésre nem lehet egyértelmű választ adni.ki ezt szereti,ki azt..
2012. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, milyen típusú nőket szeret az a férfi. Én úgy érzem, soha nem voltam sem szelíd, sem alázatos, talán inkább kacérabb, mégsem volt nehéz olyat találni, aki elvett volna. Olyat már nehezebb volt, akihez hozzá is mentem, elég sokáig válogattam. Talán az alázatosabb nők könnyebben is kaphatók a házasságra, lehet, hamarabb jutnak el odáig, hogy családi életet éljenek. Biztos vannak olyan férfiak is, akik úgy gondolják, belőlük családcentrikusabb asszonykák lesznek.
2012. okt. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
A szelídség még oké, de aki alázatos, azt ha el is veszik, utána kb. a kutyával kezelik egy szinten. A kiismerhetetlenség vonzza a férfiakat, de a kacérság csak mértékkel (már ha komoly kapcsolatban gondolkodnak). Szóval ez a két véglet inkább.
2012. okt. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt úgy is nézhetjük, hogy mindegy nekik, csak a szelídből több mond igent, mint a kalandos kacérból. Ők majd később állapodnak meg.
2012. okt. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

A házasodni vágyókat, gondolom...

Az általad leírt "kiismerhetetlen, kacér" kategória szerintem pont nem azokat a nőket fedi, akik vágynak a házasságra, a feleség/anya szerepre, vagy ha vágynak is (egy pénzes férjre :D), akkor sem könnyű találni maguknak olyan férfit, aki pénzes is, hajlandó is elvenni őket, és még szemet is huny a dolgaik felett.

Amúgy ezek az, hogy valaki kacér, önmagában nem negatív tulajdonság (én is az vagyok a vőlegényemmel), de ha valaki főként erre épít, és azt hiszi, hogy egy párkapcsolatban kiismerhetetlennek kell lenni, az nem is érett szerintem a dologra.

2012. okt. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Régi probléma, hogy ki az, akivel hancúroznék és kit vennék el feleségül. Szerintem élettapasztalattal ez a két típus egyre jobban elválik egymástól. Kiskoromban még azt hittem, hogy beleszeretünk a nagymellű bombázóba és elvesszük. Később azt hittem, hogy nem nagymellű bombázókba szeretünk bele, hanem okos, kedves, csendes lányokba, és azokat vesszük el. A valóság meg az, hogy akibe beleszeretünk, az egy élő szobor, egy nőideál, akit alázattal imádunk, akit meg feleségül veszünk a végén, az egy melegszívű, kiegyensúlyozott, szerethető asszony, de a két halmaz szinte soha nem találkozik.
2012. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ szerintem!

Egyébként én az utóbbi kategóriába sorolnám magam, mégis feleségül vett a férjem. Pedig nagyon mások vagyunk. Ő az eminens, hiperokos, nyugodt, türelmes jogász gyerek én meg egy vad természetű, kiismerhetetlen, talán kacér is némiképp!

6 éve vagyunk együtt, nagyon jól!:)

2012. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Mikor egy férfi megállapodik akkor a nyugalmat, a társat keresi, azt a nőt akire mindig számíthat, mint asszony és mint a gyerekei anyja. Szerintem az nyilvánvaló, hogy ez nem jellemző a kiismerhetetlen, kacér nőkre. Egy ideig persze izgalmasnak tűnhetnek a férfi számára, kb. addig amíg párszor meg**** utána viszont biztos a lapát. A bevállalós férfi pedig kb. annyit takar, hogy igazából nem akar megállapodni, de kell egy állandó szexpartner arra pedig még a kacér hölgy is megfelel. Csak az ilyen házasságban általában egyik fél sem hűséges semmilyen szempontból.
2012. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!