Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rokonod akit nem...

Van olyan rokonod akit nem kedvelsz?

Figyelt kérdés
Ha igen mi az oka?
2012. okt. 12. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kb. a fele rokonom ilyen. xD

Igenytelenek, es butak.

2012. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Van. Édesanyám öccse és a felesége. Viszolygok tőlük kicsit, nagyon butának, életképtelennek és igénytelennek látom őket, pedig régen, gyerekként sokat voltam náluk, rengeteg esély volt arra, hogy megkedveljem őket. Azóta nagyon leépültek. Nem utálom őket, csak némi viszolygást érzek feléjük.


Másik a sógornőm. Nem lenne vele semmi bajom, de ő nem kedvel, lenéző velem és ez rossz érzéseket kelt bennem iránta.

2012. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van. Nyavalygósak.
2012. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ok köszi csak azért kérdeztem, mert van egy uncsim, de kiderült hogy egy roha..k tehát el kell döntenem hogy mit csináljak vele:)a barátnőm szerint le kellene tojni meg is próbáltam de állandóan ö jön oda hozzám ha találkozunk de nekem ez nem megy hogy jópofizzak iylen emberekkel sose ment!
2012. okt. 12. 16:53
 5/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez és ez és ez a bajod vele. És ezért nem akarsz vele találkozni.
2012. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
semmi értelme azért köszi:)/mert úgyis csak majd meg akarná magyarázni.
2012. okt. 12. 17:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Talán meg is hallgathatod.

Mi baj van vele egyébként? Ha nem titok, elmondhatod.

2012. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igazság szerint a családunk se jön ki egymással anyámék persze azt mondják hogy mi "gyerekek" ne legyünk iylenek de hát mit csináljak ha ő egy unszimpatikus kétszínű... én próbáltam megbeszélni vele de nekem ez nem megy
2012. okt. 12. 17:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ne foglalkozz vele. Előbb-utóbb megunja és ki fogja húzni magát a látogatások alól.
2012. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
épp ezaz észre se veszi magát pl töröltem facebookról hozzáteszem ő jelölt be de sose beszéltünk tehát ezért töröltem de ma is találkoztunk és kérdőre se vont meg semmi pedig tut hogy látta na de mindegy tényleg köszi:) majd megoldom úgyis nekem kell ezt megoldanom nem másnak
2012. okt. 12. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!