Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mennyire vagy a szavak...

Te mennyire vagy a szavak emberre? Mennyire mondod azt ki hogy kedvelsz valakit vagy mennyire mondod a párodnak azt hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Miért olyan fura az valakinek ha valaki ezt inkább érzékelteti mint hogy kimondja?
2012. szept. 22. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindent kimondok az emberek szemébe,rájöttem,hogy jobb a konfliktus,mint az,hogy csendben tűröm azt,ami nem tetszik.
2012. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak arra gontolam hogy negatív értelemben.Hanem mondjuk hogy valaki nem tudja kimondani azt napjában többször hogy szeretlek pl.Hanem mondjuk csak 1 hónapban egyszer,vagy soha..mert olyan a természete ondjuk,ami nem jelenti azt hogy rideg vagy nem szereti,hanem inkább tettekben mutatkozik meg.
2012. szept. 22. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát... Eléggé nehezen adom ki az érzéseimet, mind tettekkel mind szavakkal, de akkor már inkább a tettek jellemzőek rám. Viszont ha valamit kimondok, akkor az úgy is gondolom.
2012. szept. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most olvastam csak el az első választ, ezért kiegészíteném az enyémet:

a véleményemet bármikor elmondom bármiről, nem érdekel, ha nem egyezik meg a többiekével. De az érzelmek másak... Magamtól nehezen mondom el - ha negatív (nem szeretek valakit), akkor nem okoz gondot, de ha valakit szeretek... Ha rákérdeznek, akkor őszintén válaszolok, de nagyon nehezemre esik kimondani, mert félek attól, hogy kiadom magam és ezzel sebezhetővé válok.

2012. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor párkapcsolatban voltam nem múlt el úgy nap, hogy ne mondtuk ki egymásnak, hogy szeretlek.Este lefekvéskor jóéjt puszi és szeretlek és ölelés volt.


Nem igazi párkapcsolatban,ahol nem érzi az egyik él a másik részről a szerelmet,szeretetet és szeretné hallani is de nem hallja,az nem teljes....


A párkapcsolat azért párkapcsolat,mert a felek megkapják azt amit szeretnének,amit elvárnak, azonosak az érdekeik, nincs hiányérzetük.Ha mégis van valami hiányérzet,akkor azt közösen meg tudják oldani.

2012. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5ös vagyok:


"pl.Hanem mondjuk csak 1 hónapban egyszer,vagy soha..mert olyan a természete ondjuk,ami nem jelenti azt hogy rideg vagy nem szereti,hanem inkább tettekben mutatkozik meg.

"


Erre csak annyit tudok mondani, hogy mindenki számára létezik vagy már létezett, vagy fog létezni az a társ,akinek kimondja annyiszor,ahányszor gondolja. Szerintem nem igaz az, hogy valaki nem olyan beállítottságú és épp nem szereti mondogatni.Persze el van egy kapcsolatban,mert kényelmes,de majd otthagyja egy olyanért, akit szerelemmel szeret és akinek ki is mutatja,mondja is!(sok ilyen példa volt már előttem,saját példa is mindkét részről!)

2012. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ki is mondom és érzékeltetem is. Ahogyan azt is ha nem tetszik valami (ez utóbbi nem feltétlen a párommal szemben, bár szerencsére mindent meg tudunk beszélni... olyan sok vitánk mondjuk nincs hálistennek)
2012. szept. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a negatívumot hamarabb mondom, mint a pozitívat. Tudja, hogy szeretem, de sajnos ritkábban mondom, mint ő, de ha bajom van, azonnal neki esek :( egyik sem jó, igyekszem változtatni, de elég nehéz.
2012. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!