Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nem akar elengedn...

Normális, ha nem akar elengedni anya?

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken érettségizek (írásbeli), és este szeretnék ennek örömére elmenni bulizni. Eddig még szinte sosem voltam, viszont nem részegen jönnék haza, csak jól akarom érezni magam, de otthon hallani sem akarnak róla.


18l



2012. okt. 10. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
A mi családunkban nem lett volna normális.
2012. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
31%
Már felnőtt vagy szóval azért illene ha elengedne. De szerintem félt, mint minden szülő, meg benne van az hogy a "kislánya" már felnőtt, aztán fél attól, hogy nehogy igyál vagy valami. Ezt nem tudod kibeszélni belőle csak úgy, hogy anya nem iszok,nem, akkor sem. Érthető ez az aggodalom, de azért elengedhetne :)
2012. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Beszéld meg vele, hogy miért nem akarja.
2012. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
18 évesen akkor mész szórakozni amikor akarsz, nem kérdezni kell hogy "elmehetek-e", hanem bejelenteni hogy "megyek este bulizni, jövök ekkor vagy akkor" és kész.
2012. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Anno az 19...(juj de régen) években engem sem engedtek el érettségi után szerenádot adni...Éppen ezért, a lányaimnak "kötelezővé" tetem e jeles eseményen részt venni...

Elmentek, azóta sem züllöttek el..:)


Tehát NEM normális...azóta is sajnálom, hogy akkor nem álltam ki magamért...

Nem vagy már kislány, az élet ne menjen el melletted...

Persze ésszel...

Sok sikert szüleid meggyőzéséhez!!!!!

2012. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Anyukád birtokolni akar, ahelyett, h megbízna benned és bátran elengedne. 16 éves koromtól engem már engedtek, igaz nem hajnalig. 28 évesen meg már nem is kérdeztem... Semmi bajom nem lett, megbízhattak és megbíztak bennem.
2012. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem bízik benned. Kérdezd meg töle, hogy mit tettél, ami miatt ennyire megbízhatatlannak tart?


Ha pedig "csak" félt, kérdezd meg, hogy mitöl félt, hiszen végig társaságban leszel. Esetleg nyugtasd meg, hogy hazaúton is. Lényeg, hogy érvek csatája legyen, és ne érzelmeké, mert akkor könnyen jön a veszekedés.

2012. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Természetesen 18, nem 28! Bocsi!

Nagyon szurkolok neked. El kell szakítani a köldökzsinórt.

Én emlékszem, amikor 16 évesen az első komoly barátommal elmagyaráztam Anyuéknak, h én még nem voltam igazi koncerten, és nem voltam discoban, és mennyire szeretnék elmenni. Elengedtek, és tényleg nem lett baj.

2012. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Ma TANULNI kell. Holnap PIHENNI, a bulikat és az extrém sportokat mellőzni. Holnap már tilos tanulni.

Ne igyál előre a medve bőrére!

Az érettségi UTÁN menj bulizni.

Ünnepeld meg a SIKEREDET, vagy felejtsd el a KUDARCODAT!

2012. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
80%-ot tűztem ki célnak. Ha összejön, azért mennék el, ha nem, meg azért...
2012. okt. 10. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!