Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá az unokámat,...

Hogyan vegyem rá az unokámat, hogy elmondja a szüleinek?

Figyelt kérdés

17 éves fiúunokám meleg. És sem vettem észre sokáig, "nem látszik" rajta. A fiam nem hinném hogy sejtené, a menyem úgy gondolom tudja, de hallgat. Alapvetően nem az én dolgom felvilágosítania szülőket, de az unokám nem akarja elmondani, fél attól hogy az apja nem fogadná el. Én úgy úgy hiszem, hogy beletelne egy kis időbe míg megemészti, de remélni tudom, hogy rájön hogy így kell szeresse. Hogyan értessem meg a fiúval, hogy beszéljen vele/velük?

Ti beszélnétek a menyetekkel, persze csak óvatosan. Nem akarom házsártos anyós lenni, aki beleszól, és felbolygatja az életüket. De valakinek meg kell tenni, ha ő homokba dugja a fejét.



2012. okt. 10. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Meg aztán még gyerek, kinőheti ezt a divathóbortot."


Ezt nem lehet kinőni, ha valaki meleg, akkor az is marad. Ennyi idősen már tudja az ember, hogy melyik nemhez vonzódik.

2012. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja elmondain sehogy
2012. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ne próbáld rávenni... Ha úgy gondolja, elmondja
2012. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én nagymamám miután elmondtam neki "finoman" érdeklődni kezdett a szüleimnél, hogy hogy állnak ilyen téren (mmint elfogadásilag). ÁÁáááá, nem volt feltűnő :D :D :D. Mindegy, végül később elmondtam nekik, de akkor már tudták, mondjuk nem feltétlen csak emiatt. Mondd meg az unokádnak, hogy ha el akarja mondani meg egyébként is rád számídhat és segíthetsz neki. Addig meg felmérheted a terepet, de tényleg csak finoman (pl. mit szólnak egy melegekről szóló hírhez a tv-ben, stb.). Örülök, hogy vannak ilyen nagymamák :).
2012. okt. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!