Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet vele tenni?

Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Anyukám már rendkívül beteges. Évek óta van már laptopja de már annyira függő, hogy nem foglalkozik velünk (apa, gyerekek). Minden csicska munkáért pattogtat, én végzem állandóan a piszkos munkát, amíg ő ott ül a gép előtt EGÉSZ NAP, nem lehet hozzá szólni sem. Már nagyon megutáltam a saját anyámat. Reggel 5kor kel, van amikor fél 5kor és első dolga hogy benyomja a ki...ott gépet. Elmegy dolgozni, hazajön még át sem öltözik, kezet se most, benyomja a k..va gépet és fel sem áll onnan. Van egy 6 éves öcsém is, ő nagyon rossz, neveletlen (csodálkoztok?) a másik öcsémmel nem voltunk így félre nevelne (akkor még nem volt gép) egyszerűen mindent megenged magának, anya nem foglalkozott vele. ÉN tőle semmit sem kérhetek de én pattanjak egyből minden sz..ért. Nem tart tiszteletbe semmit sem ami nem az ő magánélete, vagy úgy alapból leszar mindent. ÉN ezt már próbáltam neki mondani szépen türelmesen, amit természetesen nem hall meg általában, csak a csúnya beszólásokra tud reagálni és veszekedés van belőle. Apa is tudja ezt, őt is zavarja szerintem, mert ő is összeveszett már vele, mamámnak is mondtam, ő az én oldalamon áll. de ha másik családtaggal beszélünk erről le vagyunk cseszve hogy ne mondjak ilyeneket róla, mert nem igaz, közbe meg k..vára igaz. Mit ajánlotok? Volt valakinek már ilyen tapasztalata otthon vagy "szeretett" családtagjával?
2012. okt. 10. 09:26
 1/6 gelazso ***** válasza:
pszihologushoz fordulj. ez egy komoly baj
2012. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én minek amikor vele van gáz? ő nem menne bele úgy se, nem tudom elráncigálni
2012. okt. 10. 09:36
 3/6 A kérdező kommentje:
jah és mindig azt mondja, hogy ő dolgozik, akkor ha én nem, legalább segítsek.. ez oké.. de foglalkozhatna legalább az öcsémmel, én nem igénylem, csak mi lesz így később.. ma reggel pl elfelejtette bezárni a kutyát amikor mentek oviba és tesóm rémülten sikoltozott mikor anyával léptek ki az ajtón.. nem figyel ilyenekre.
2012. okt. 10. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Te annyit tudsz tenni max hogy egy trójai vírust teszel a gépére, ami tönkrevágja az egészet. Ha nincs pénzetek újra, akkor ez egy ideig megoldás. Viszont apukádnak kéne itt valamit tennie, legvégső esetben válással kimentenie titeket. Azt viszont nem értem, hogy apukád miért nem neveli meg a tesódat? Az az ő feladata is lenne.
2012. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kapcsoltassátok ki az internetet. Pszichológushoz elráncigálni úgysem fogod tudni.
2012. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért annyira nem tartom durvának hogy válás legyen, anya szokott azzal fenyegetőzni amikor balhé van, itt agyilag kéne helyrerázni, ha pár napig nincs net, akkor az nem érdekli ugyanúgy odaül ha van. apa meg nincs benne az ilyen támadjukhátba dolgokba, ő sokat dolgozik.
2012. okt. 10. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!