Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a családom, ilyenkor...

Hiányzik a családom, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

koleszos vagyok,lakótársam elég unalmas ember,nem sokat beszél,én sokat tanulok,de gyakran van honvágyam,várom már a hétvégét,mert mehetek úszni pénteken,hétvége meg a családé,barátoké,állatkáimé

haza akarnék már menni ma is...de még 2 nap


2012. okt. 2. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Most lettél kollégista szeptemberben?

Próbálj meg a korábbi szép emlékekre gondolni amit a családoddal töltöttél eddig. Vigyél be magaddal képeket ezekről a kollégiumba és könnyebben elviseled a hiányukat.

Az jó ha a család hiányzik, mert azt mutatja szeretitek egymást.

2012. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonálj haza az néha segitt.Vagy interneten tartsátok a kapcsolatott irtok vagy beszéltek.
2012. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Új hely, új emberek, persze, hogy hiányzik, ami jó volt régen, de idővel itt is megtalálod majd a helyed. Talán nem nyugtat meg, de rajtad kívül több ezren élnek még kollégiumban. Én utoljára júliusban voltam otthon egy hétig, legközelebb karácsonyra megyek, mert nincs pénzem a hazaútra, ehhez mit szólsz? Cserébe viszont szinte naponta hívom az otthoniakat, ezt neked sem ártana bevezetni, sokat segít.
2012. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!