Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve vagyok együtt a vőlegény...

4 éve vagyok együtt a vőlegényemmel! Mindenki álompárnak gondol minket! De én úgy érzem már nem szeretem őt?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kezdődött ez az egész, furcsa szorító érzés van a mellkasomba, szó szerint fáj a szívem!


Úgy érzem, hogy pl ha kimenne külföldre dolgozni akkor nem is hiányozna stb...


DE pont ez végett, kicsit kevesebb mint 1 éve majdnem szakított velem a párom, akkor nagyon hiányzott és úgy éreztem hogy nem tudok élni nélküle és mindennél jobban szeretem...

Nem tudom hogy mit tegyek,


MIT KÉNE CSINÁLNI?

RENDBE LEHET HOZNI EZT A KAPCSOLATOT?


Ja 2 éve jegyesek vagyunk...


Nagyon szomorú vagyok, kérlek adjatok valami tanácsot...



2012. okt. 1. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha igy van, hogy minden rendben, közös jövö tervek, akkor egy kerdes merült fel bennem: mit szerettel eddig a parodban? A (vele töltött) uj elmenyeket, uj izgalmakat, kalandokat, az ujdonsag varazsat? Vagy szereted-e öt, ugy ahogy van? El tudod fogadni, hogy az ujdonsag varazsa egyszer minden kapcsolatban elmulik, es akkor el tudod-e fogadni öt ugy, ahogy van?

tegnap 19:27

2012. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy komoly probléma. Mi 7 éve vagyunk együtt, 2,5 év együtt élés,2 hónapja házasok.

Az a lényeg hogyha csak arra gondolok hogy elmenne valahová pl külföldre dolgozni már érzem azt a nagy fájdalmat.És ez így volt mindig is , talán már 1-2 hónap után.És az nagy baj hogy nem hiányozna. Bár azt igazán akkor tudnád meg.

Valaki írja hogy kirándulás és már nem hisz semmiben mert ígéret.Ha én arra várnék hogy a férjem valósítsa meg akkor örök életben várhatnék, mert ő nem szeret ilyenre költeni.Amúgy 2 hét múlva megyünk Dubrovnikba.

Vannak utazási irodák ahol akár 1 napos dolgokra is be lehet fizetni. 8-10 ezer pl Bécs.

Visszatérve rád kedves kérdező!

Szerintem "jó módodban" már nem tudsz mit csinálni.Ez az unatkozó nő szindróma. Mi pl soha nem unatkozunk, mindig találunk valamit amivel elfoglaljuk magunkat. Kérdem én mi kell annál több mint hogy közösek a céljaitok, jól megvagytok, a párod megbecsül és el akar venni? Hányan örömtáncot járnának helyedben ezen az oldalon.

Amúgy összeköltöztetek már? Minket pl annyira hajt hogy gyarapodjunk. A ház felújítás nagyjából kész de még annyi minden van amit meg akarunk valósítani. Idő közben még 1 házat vettünk és azzal is terveink vannak.

Az a tanácsom hogy becsüld meg azt amid van.

2012. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

ha nem szereted akkor vege!minek elnel olyannal akit nem szeretsz meg 50 evet??????????

de probat meger legyetek kulon es ha hianyzik akkor meg mindig szereted csak mar atalakul a szerelem szeretette...

mondjuk magambol kiindulva en csakis ugy lennek a szerelmemmel baranommel kedvesemmel mindegy h hivjuk ha szeretem!mindenkinek megvan a parja csak meg kell talalni.

2012. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szrrintem teszteld magad! Menj el pár napja egy barátnődhöz vag szüleidhez és meglatod hianyzik e:) eleg fura de mukodik:) enis fel eve lakom a parommal, neha alig varom h elmenjen edzeni es akkor par oraig csönd, de nalam nem kerdes h szeretem e:-)
2012. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Bocs a hibakert telefonrol irtam:)
2012. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!