Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve vagyok együtt a vőlegény...

4 éve vagyok együtt a vőlegényemmel! Mindenki álompárnak gondol minket! De én úgy érzem már nem szeretem őt?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kezdődött ez az egész, furcsa szorító érzés van a mellkasomba, szó szerint fáj a szívem!


Úgy érzem, hogy pl ha kimenne külföldre dolgozni akkor nem is hiányozna stb...


DE pont ez végett, kicsit kevesebb mint 1 éve majdnem szakított velem a párom, akkor nagyon hiányzott és úgy éreztem hogy nem tudok élni nélküle és mindennél jobban szeretem...

Nem tudom hogy mit tegyek,


MIT KÉNE CSINÁLNI?

RENDBE LEHET HOZNI EZT A KAPCSOLATOT?


Ja 2 éve jegyesek vagyunk...


Nagyon szomorú vagyok, kérlek adjatok valami tanácsot...



2012. okt. 1. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve vagyok férjnél. Volt idő, mikor ha hetekig nem láttam volna, akkor se hiányzott volna, most meg akkor is hiányzik, mikor elmegyek dolgozni és olyan messze van az este....:)

Szerintem némi érzelmi hullámzás belefér, ezért még nem kell szakítani. Ha nem tudod elképzelni, hogy vele éld le az életed, ha céljaitok különböznek, akkor el kell gondolkodni a folytatáson.

Szerintem ez még nem vészes, ne ess pánikba.

23/L

2012. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

OFF:


Mi az az "álompár"?

2012. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Mindenki szerint ők a tökéletes, semmi gonddal-bajjal nem rendelkező álompár. De ilyen csak a mesékben van. Amúgy mindig az ilyen párokkal van a legtöbb gond. (Nem rossz szándékból írtam.)

2012. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Csak nő vagy és rád jött éppen a "nemtudom mit akarok". Holnap már itt hisztizni fogsz hogy keveset tudtok együtt lenni.
2012. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ördögfióka válasza:
100%
Nos, ha sokáig él két ember egymással párkapcsolatban, főleg, ha egy háztartásban, előfordul, hogy egy kicsit ellaposodik, esetleg a felek néha egy kis szabadságra vágynak. Mindig kell valami új, ami feldobja a szürke hétköznapokat (vacsora, kirándulás, közös programok, a szexről nem is beszélve). Ha nagyon nem hagy nyugodni a kérdés, meg lehet próbálni a szünetet, hogy úgy jobb-e vagy rosszabb, mindazonáltal én úgy gondolom, hogy az ember érzi, ha eljön az igazi. Nekem 4 éve van kapcsolatom, voltak már problémák, de még ma is megdobogtatja a szívem. (22 éves vagyok)
2012. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az az idezet jutott eszembe, hogy "nem a szerelem, ha 2 ember egymasra nez, hanem ha egy iranyba neznek".

Szerintem az intenziv erzes nem tart örökke, igy nem kerdes, hogy most hianyzik-e vagy nem, a kerdes, hogy tudtok-e együtt elni, egyek-e a celjaitok.

Amugy vannak, akik ugy elnek, hogy hetente egyszer talalkoznak, vannak, akik ejjel-nappal együtt, es egy ismerösöm a 4. hazassagaban a ferfi 2-3 havonta jött meg külföldröl egy hetre, allitolag ez a legjobb es legtovabb müködö kapcsolata. Tehat ez nem oszt-szoroz szerintem.

Inkabb az az elgondolkodhato, hogyha ketsegek merülnek fel benned, akkor biztos minden rendben van a kapcsolatotokban? Mi hianyzik, mit szeretnel?

2012. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igazából nem hiányzik semmi, csak az az érzés hogy szeretem stb

Közösek a céljaink, ugyanazt várjuk az élettől, ugyanarra vágyunk, csak ez az egy a baj amit érzek... (vagyis hogy nem érzem hogy szeretem)

2012. okt. 1. 20:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Tudat alatt valamit megéreztél. Javaslom, beszélgess a pároddal, változott-e az érzelme irántad. Neki említetted már ezt a problémádat?


Nekem (is) van egy megérzésem, remélem, tévedek: nem tűnt fel párodnak a látóhatáron valaki...? Hátha ez okozza ezt az érzést benned, csak nem mersz szembesülni evvel.


Mindettől függetlenül remélem, rendbe jönnek a dolgaitok. Vagy együtt, vagy külön.

2012. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A párommal is beszéltem róla ő szeret engem és nincs senkije sem ez biztos!
2012. okt. 1. 22:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a szituációban vagyok.

Mi 3 éve vagyunk együtt, jegyesek, 3 hónapja költöztünk össze.

Ez idő alatt érzem azt, hogy már nem ugyan olyan a kapcsolatunk, elment a szürke hétköznapok irányába.

Elmondtam a páromnak, hogy csináljunk közös programokat, menjünk el olyan helyre kiránulni ahol egyikőnk sem volt még, fedezzük fel együtt a tájat stb. Azt mondta rendben. De én ott tartok, hogy már nem hiszek az ígéreteknek, nekem tettek kellenek.

Szeretem őt, de hiányoznak dolgok a kapcsolatunkból, nem mindig érzem azt, hogy ő életem párja, sokszor én is úgy vagyok vele, hogy ha elmenne valahova nem hiányozna, máskor pedig őrjítően.


Én szerintem próbálj meg külön lenni tőle pár napot, hogy tudd tisztázni magadban a dolgokat, mert ha a későbbiekben is folyamatosan így lesz, akkor szerintem nincs értelme a folytatásnak.

2012. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!