Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Anyám letagad,...

Mihez kezdjek? Anyám letagad, és nem tudom mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött hogy anyámnak van 1 férfi ismerőse és én úgy gondolom hogy a szeretője mert apám nem tud róla és nem is tudhat róla! Van 1 telefonja is amiről apám nem tud... Nem rég megmondtam neki a véleményemet erről a sok hazudozásról és titkolózásról! azóta az a férfi kerüli és nem ál vele szóba! Anyámék nem házasok, és utálják egymást! Nem értem miért nem válnak el és megy el valamelyikük! Mióta anyámat kerüli ez az ember azóta mindenért engem okol levegőnek néz és közölte velem hogy ne számítsak rá mert nem fog soha többet segíteni! Ha nincs rám szüksége miért nem ad be nevelő intézetbe?? segítsetek légyszives!!!

15/L



2012. szept. 30. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit értelmetlen, ahogy leírtad, nem igazán tudom követni, hogy ki kicsoda, de mindegy is.

Az én anyám is kitagadott, mikor kb. ennyi idős voltam.

Én apukámhoz költöztem.

Neked nincs hasonló lehetőséged?

2012. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Miből gondolod, hogy a szerelem, szex csak a fiatalok kiváltsága..?

Egy idősebb nő is (Anyád) meghülyülhet ezektől.

Apáddal nem jó a kapcsolata, de még vágyhat szerelemre, szexre, gyengédségre..ha ettől a férfitól megkapta...aki most nem áll vele szóba..ha jól értettem a Te hatásodra..

Akkor most miért csodálkozol ?

15 évesen nincs még annyi bölcsességed..és nem is a Te erkölcsi kötelességed Anyád felett pálcát törni..

Szerelmi életedbe gondolom Ő sem szólhat bele..

Akkor Te miért ???

2012. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos anyám minden áron tönkre akarta vágni a kapcsolatomat a párommal de nem jött össze és én csak neki mondtam el a véleményemet arról amit csinál és ő mondta tovább annak a Férfinak....
2012. szept. 30. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyád egy erkölcsi nulla. Jó lenne ha magába nézne. Sokat nem tudsz tenni, ne foglalkozz vele, főleg, ha apáddal jó a kapcsolatod.
2012. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!