Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen képmutatóak?...

Miért ilyen képmutatóak? Ennek mi értelme? És az ilyen beszolásokkal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

A barátommal már 4 hónapja vagyunk együtt. Ő 20 éves, én 17 vagyok.

És néha átjön hozzánk, de ez fordítva is megvan, de nincs itt-ott alvás.

De amikor átjön apám egyből letámadja, komolyan mondom annyira béna amit csinál. Egyből jófejkedik vele, sőt anyám is adja a szépet, mintha a mi családunk lenne a tökéletes. DE amikor elmegy a barátom akkor cseszegetik a háta mögött, és nem tetszik nekik, hogy együtt vagyunk, így burkoltam ez a lényeg.

A barátom ezek után meg is mondta nekem, hogy Ő nem akar az apámmal haverkodni, mert csak annyit beszél vele amennyit nagyon muszáj, hiszen nem hozzá jön, hanem hozzám. És ezek után nem tartja fairnak amit csinál, hogy kibeszéli a háta mögött. Szoval kölcsönös az empátia.

De tegnap elkapta apám a barátomat, és elkezdett vele jófejkedni... a barátom meg 5 perc után állt felfele a székről mert unta a dolgot, és még furábban érezte magát amikor anyám is bejött a szobába. És kimentünk a barátommal. És Ő mondta, hogy nem akar beszélgetni apámmal, mert tudja hogy nem kedvelik nálam, és igaza van, mert nekem is fura hogy anyámék adják a szépet közben meg nemis ilyenek, de ez Neki is feltünik.

Erre ma mondja apám, hogy ÉN féltékeny vagyok arra, hogy a pasim velük beszélget, és félek attól, hogy ayám lecsapja a kezemről... O.o

Volt egy korábbi kapcsolatom, ahol a srác totál benyalt apámnak, és ő volt a talpnyaló papucs, mert mindig egyet értett apámékkal. A barátom nem ilyen.

És ilyet szol ma apám nekem, hogy: "ha a pasid nem akar beszélgetni velem, akkor nyalja ki a seggem"

Elég szarul esett... És mondja apám, hogy "Nemis tudjuk megismerni, mert nem hagyod"

De miért nem tünik fel neki, hogy nem akar vele beszélgetni a srác, és tudom hogy apám is csak jófejkedik, mert amikor elmegy a fiú üvöltözik velem ...


2010. febr. 17. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, azért csinálják, mert féltenek?!.Bár szerintem ez kizárható. Próbálj meg egyszer leülni velük, és megkérdezni, hogy konkrétan mi a bajuk a barátoddal.Van valami amiért nem szimpi nekik? Mondjuk ez elég gáz amit csinálnak...A másik amit gondolok, hogy tudják, hogy lassan felnőtt nő vagy, és majd kirepülsz a családi fészekből. A lányos apák eléggé "féltik a lányukat, ha látják, hogy kezd komolyra fordulni a dolog.
2010. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De amikor kérdezem, hogy mibajuk vele, akkor rámfogják, hogy én hülye vagyok...meg üldözési mániám van, és az én hibám mert nem hagyom hogy megismerjék.

De nemértem... mit kell jófejkedni, meg apám is folyton időre rendel haza... és mindenre húzza a száját, ha kapok a barátomtól valamit, akkor gúnyolódik...

2010. febr. 17. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Minek kell keverned? Ha valamit mondanak apádék a srácról mikor nincs ott minek mondod el neki? nem kell neki azt tudnia,hogy ki mit gondol a háta mögött. Legyen ez a te bajod.
2010. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem ha ilyet mondanának barátom szülei tuti rosszul esne...Azért mondja el a barátjának mert szereti, és nem szereti a kétszínűséget. 1 válaszadó voltam
2010. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igenis megosztom vele, mert szeretem és Rá is tartozik mert vele kapcsolatos.
2010. febr. 17. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Valahogyan mindenképp meg kell ezt beszélni, mert ez egyikőtöknek sem jó, akár a kapcsolat rovására is mehet. Mondanám azt, hogy akkor ne menjetek hozzátok, hanem valahova menjetek el, de ez hosszabb távon nem a legjobb megoldás. Az ő szülei milyenek? Kedvesek? A szüleit ismerik a te szüleid?
2010. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21:10 es voltam
2010. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az ő szülei jófejek... de apámnak az sem tetszene, ha megtudná hogy átmegyek a barátomhoz, ezért titokba intéztem eddig is.

Nem nem ismerik egymást...a barátom apja is néha olyan mint az enyém... de velem szembe jófej és Ő nem beszél ki a hátam mögött... de apám már a talikat is ritkitja, eddig az volt a baja, hogy rosszil tanultam. iskolát váltottam most jol tanulok. de a barátom a volt sulimna jár. és apám első válasza: "csak heti 2 találka van" szoval itt kezdődött az idiótasága. és még azt is megszabja, h szombaton 6ra ne pedig fél7re érjek haza.

2010. febr. 17. 21:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű ez a baja. De ha jól tanulsz, akkor nem értem. Azt mondják, hogy elveszi az eszed. Nekem, mikor összejöttünk(2 éve vagyunk együtt) még suliba jártam jó hatással volt.Figy irj valami elérhetőséget és beszélünk msn en ha van neked. vagy vegyél fel. te andycica19@freemail.hu
2010. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nincs msnem:S

Újra lett húzva a gépem

de a mail cimem: ildy_coo@citromail.hu

2010. febr. 17. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!