Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen képmutatóak?...

Miért ilyen képmutatóak? Ennek mi értelme? És az ilyen beszolásokkal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

A barátommal már 4 hónapja vagyunk együtt. Ő 20 éves, én 17 vagyok.

És néha átjön hozzánk, de ez fordítva is megvan, de nincs itt-ott alvás.

De amikor átjön apám egyből letámadja, komolyan mondom annyira béna amit csinál. Egyből jófejkedik vele, sőt anyám is adja a szépet, mintha a mi családunk lenne a tökéletes. DE amikor elmegy a barátom akkor cseszegetik a háta mögött, és nem tetszik nekik, hogy együtt vagyunk, így burkoltam ez a lényeg.

A barátom ezek után meg is mondta nekem, hogy Ő nem akar az apámmal haverkodni, mert csak annyit beszél vele amennyit nagyon muszáj, hiszen nem hozzá jön, hanem hozzám. És ezek után nem tartja fairnak amit csinál, hogy kibeszéli a háta mögött. Szoval kölcsönös az empátia.

De tegnap elkapta apám a barátomat, és elkezdett vele jófejkedni... a barátom meg 5 perc után állt felfele a székről mert unta a dolgot, és még furábban érezte magát amikor anyám is bejött a szobába. És kimentünk a barátommal. És Ő mondta, hogy nem akar beszélgetni apámmal, mert tudja hogy nem kedvelik nálam, és igaza van, mert nekem is fura hogy anyámék adják a szépet közben meg nemis ilyenek, de ez Neki is feltünik.

Erre ma mondja apám, hogy ÉN féltékeny vagyok arra, hogy a pasim velük beszélget, és félek attól, hogy ayám lecsapja a kezemről... O.o

Volt egy korábbi kapcsolatom, ahol a srác totál benyalt apámnak, és ő volt a talpnyaló papucs, mert mindig egyet értett apámékkal. A barátom nem ilyen.

És ilyet szol ma apám nekem, hogy: "ha a pasid nem akar beszélgetni velem, akkor nyalja ki a seggem"

Elég szarul esett... És mondja apám, hogy "Nemis tudjuk megismerni, mert nem hagyod"

De miért nem tünik fel neki, hogy nem akar vele beszélgetni a srác, és tudom hogy apám is csak jófejkedik, mert amikor elmegy a fiú üvöltözik velem ...


2010. febr. 17. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
oké akkor írok oda inkább
2010. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát már ne is haragudj, de mi az a barátodtól, hogy ő nem akar haverkodni? Ő ahhoz túl menő, vagy mi? Az én barátom se halt bele, amikor a szüleimmel kellett beszélgetnie, pedig azelőtt ő se barátkozott a barátnői szüleivel, az enyémekkel meg nagyon jó viszonyt alakított ki. Nem csodálom, hogy a szüleidnek ilyen róla a véleménye, ha ekkora arca van, már bocsi. Vegyen vissza egy kicsit ő is, próbáljátok ki, hogy akkor változik-e a szüleid véleménye. Ja, és adj időt, négy hónap az még nem túl sok.
2010. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valtozott valami?
2010. aug. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
változatlanul nem éppen haverok... de apám már normálisabb... A barátom viszont... hát:) megtűrik egymást na:)
2010. aug. 20. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!