Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve megismertem egy fiatal házaspárt. A férfi néhány havonta jelentkezett, apró-cseprő dolgok miatt(ami csak fedősztori volt egy baráti szexre, de amúgy is laza gondolkodásúak, egyszer még 3.-nak is be akartak venni, de mondtam, hogy szó se lehet róla. A feleség meg mondta, hogy őt nem zavarja, ha összefeküdnék a férjével).


A lényeg, hogy nyár elején megint hívott, de nem reagáltam és most anyámmal beszélt, hogy lenne valami munka nekem, és hogy beszéljek ezzel a férfivel. Ha beszélek vele, tuti áthív magához megint, de én ezt már nem akarom. Ha meg nem, akkor meg én leszek a szemét, hogy nem reagálok, és a fülem botját nem mozdítom.


Fogalmam sincs mi lenne a legjobb ebben a helyzetben.


2012. szept. 23. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

> Ha beszélek vele, tuti áthív magához megint,

> de én ezt már nem akarom.

Mi lenne, ha ezt kulturáltan megmondanád neki is?

2012. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az lett volna a legjobb, ha a baráti szex felmerülésekor azonnal lepattintod őket, még az édeshármas felvetése előtt. De tudod, jobb később, mint soha.

Nem is értem, mi a kérdés.

Köszönöd, nem tartasz igény a barátságukra. Úgy élnek, ahogy akarnak, DE te nem vagy köteles eltűrni, hogy a pasi zaklat. Ennyi.

2012. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Áthív, átmèsz. Ha felveti megint a témát nyugodtan közlöd vele/velük hogy: Nincs ezzel semmi bajom de engem nem érdekel a téma. Keress mást. És kérlek ne is kédezd többet.

Bele a szemébe, szépen nyugodtan.

2012. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Csak annyira nehéz rávennem magam, hogy egyáltalán felvegyem a kapcsolatot.
2012. szept. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!