Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok és a barátnömme...

Adamxxx01 kérdése:

19 éves vagyok és a barátnömmel nagyon szeretjük egymást és szeretnénk össze költözni de ö csak 15 éves van erre megoldás?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Aha , az lehet! DE 15 évesen akkor hanyadik vagy neki? És ne értsd félre a kérdésem, de igazán érdekes!

Ő még gyerek, ezekszerint te is nagyon az vagy!

2012. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Elég nagy baj az, gyerekek vagytok még, kedveseim! :) Nagyon-nagyon sokat alakultok még, de Ti ezt nem is sejthetitek, hiszen épp benne vagytok jelenleg is. Ha én ahhoz a nagy szerelmemhez mentem volna hozzá, akiről ennyi idősen hittem, hogy ő az igazi, igencsak boldogtalan lennék mostanság.


De ha mégis úgy alakul, hogy együtt maradtok - hiszen erre is megvan az esély -, akkor is ráértek összeköltözni 5 év múlva is, nem maradtok le semmiről.

2012. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
igen mindent értek csak nagyon felkapot lett a munkám és most is külföldön vagyok és keveset tudok vele találkozni mostanában ha nincs normális megoldás akkor természetesen várni fogok de ö szeretne velem jönni ezért tettem fel ezt a kérdést
2012. szept. 28. 12:56
 14/21 anonim ***** válasza:
87%

Hova szeretne veled menni?Külföldre?

Szerintem az nem fog menni, mivel 18 éves koráig a szülei a felelősek érte, akármi baja esik.

Én elhiszem, hogy nagy a szerelem, de egy 15 éves lány még gyerek. Neki még tanulnia kell, szórakozni, tapasztalatot szerezni a saját megszokott környezetében.

2012. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Értem,hát köszönök minden választ és lehet jobb is ha várunk a szülei is biznak bennem meg szeretnek is , csak ez egy hirtelen ötlet volt
2012. szept. 28. 13:05
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha jót akarsz annak a kislánynak, nem költözöl vele össze. Nem teszed a vállára egy háztartás súlyát. Ő még gyerek. Hiába felnőttesen néz ki, vagy felnőttesen gondolkodik. Neki még képlékeny a személyisége, kialakulóban van. Változhat. Lehet, mire leérettségizik, nem összeköltözni akar, hanem messze menni egyetemre, esetleg külföldre, megismerni más embereket. És meg is fog ismerni. Inkább csak járjatok moziba meg fagyizni, hagyd, h érjen még. És te is érj még, mert még neked is nagyon korai egy összeköltözés, ahol gyakorlatilag férj-feleségként éltek, csak épp nincs róla papírotok.
2012. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
31%
19 évesen hozzá akarsz költözni?? Normális vagy????? És a lány mit szól ehhez? Jesszus...
2012. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Hogyne lenne megoldás.

Vártok még 5-6 évet, aztán ha akkor is tényleg dúl a szerelem, és mindketten felnőttek vagytok, megfelelő keresettel, akkor összeköltöztök. Ez ilyen egyszerű.

Képzelem amúgy micsoda nagy szerelmeken lehet túl 15 évesen... vagy akár te a 19 éveddel. Látod, az előző kapcsolatot is elkapkodtad, és mi lett a vége? Tanulj a hibádból. Ha tényleg szeretitek egymást, úgy lesz az még 10 év múlva is. :P Kár lenne sietni, egy 15 éves lánynak akármilyen érettnek hiszi is magát, nem való még ennyire felnőtt kapcsolat. Meg egy 19 évesnek sem igazán, hogy őszinte legyek.

2012. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%

Mikor elolvastam az első oldalt teljesen azthittem hogy az én barátom irta ezt ki!:D Mi is igyvagyunk :)

15/L

2012. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
nincs megoldas ra varnotok kell de ennek az az elonye,hogy addig kiderul tenyleg o-e az igazi vagy sem :-)
2012. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!