Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakítottunk a barátnőmmel, mi a megoldás? (lent)

Figyelt kérdés

Hosszú huzavona után szakítottunk.9 hónapot voltunk együtt.A távolság miatt csak hétvégén tudtunk találkozni.Valódi ok azonban,hogy nagyon szerettünk volna együtt lenni, de mindig volt valami ami nehezítette(a szülei állandóan ordítoznak, utálják egymást és még betegek is, barátokkal nem tudja tartani a kapcsolatot, dolgozatok, elutazások, mondhatni elég jól bírtuk)Fél év után, halálosan szerelmes volt belém, nem hívtam vissza, sírva -bejelentés nélkül- elutazott hozzám.Attól kezdve pedig elkezdte mondogatni, hogy ez nem olyan mint rég, majd h már nem szerelmes, hanem csak szeret.Tulajdonképen, ha nem volt szünet a suliba, nem is láttuk egymást egy hétig.Úgy gondolom, amiket a barátnői, meg a szülei mondtak neki..addig mondogatták, hogy a hangok a fejében azt mondták neki, hogy dobjon el.Három hete, annyira hiányzott hétvégén, hogy nem akartam vele találkozni, a következő héten pedig végig sírt, hogy ő már nem érzi olyannak, mint régen,most pedig teljesen vége.Még a szakításkor is ő sírt.Azt mondta, hogy a kapcsolatot unta meg, nem engem, hanem ezt az állandó problémázást, hogy nem megy simán, és hogy mindjárt itt az érettségi és most a jövőnk fontosabb.Véglegesen le zárta, de azt is modnta, hogy hónapok múlva esetleg újrakezdhetnénk, amikor nincs közöttünk 100 km, szeretne velem baráti kapcsolatban maradni.Mondanom sem kell, rettenetesen érzem magam.Úgy döntöttem, letörlöm mindenhonnan(msn stb..) és elfelejtem.

Csak, hogy ez nem olyan egyszerű.Mondhatni teljesen megzavarodott a barátnőm.


Inkább lányok véleményére lennék kíváncsi, hogy miért dobja el a legnagyobb problémák között a legfontosabbat?Vajon ő is szenved?Felejtsem el, hogy újra összejöhetünk, csak töltelékszöveg?Elképzelhető, hogy visszasír és ez csak egy pillanatnyi érzés, ami elmúlik hetekkel?Hagyjam az egészet?


KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEK AKI VÉGIGOLVASTA ÉS TUD SEGÍTENI A VÉLEMÉNYÉVEL. Egy összetört srác.


2011. jan. 30. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ez az első nagy csalódásod úgymond....

És nem is ez lesz az utolsó...

Az első nagy szerelmi törés sosem egyszerű, a következő már sokkal könnyebb lesz..

Próbálj meg átváltani haragra, düh-re, légy inkább rá dühös és haragos, úgy könnyebb lesz...

Átéltem már párat, nem könnyű, de minden szakítás után egyel könnyebb lesz:) 26/f

2011. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, annyit mondhatok, hogy távkapcsolat nem igazi kapcsolat..:S Szerintem ő is szenved emiatt, de belátja, hogy távkapcsolatnak egyszerűen semmi értelme ha csak nem idővel összeköltöznétek amint erősen kétlek. Próbáld meg elfelejteni.
2011. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Felejtsd el és keress egy olyan lányt, aki a közelben lakik.

34N

2011. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

mert gondolod, hogy ez még lehet jobb?

ne gyötörjétek egymást tovább.

2011. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Haver, egy dolgot tudok mondani, nekem volt durvább élményem is... Búfelejtőnek menj bulizz (mondom én, aki soha ebben a rohadt életben nem tudtam magam jól érezni bulikon), foglald le magad, ha hetekig ne találkoztatok, nem lesz annyira nehéz más elfoglaltságot találni. Akár haverokkal menj el valamerre, és ne rágódj a csajon. Igazság szerint nem is volt igazi kapcsolat, ha néha hetekig nem is találkoztatok. Az meg, hogy azt írod, hogy "annyira hiányzott, hogy nem akartál vele találkozni" inkább azt sugallja, hogy jobb így neked. Jön a következő, fel a fejjel.

F28

2011. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A közelben lakik, csak mindketten messzire járunk suliba.Ez a negyedik szakításom és eddig ez a kapcsolatom volt a legjobb, teljesen lelki társak vagyunk(voltunk).Ha felhívnám két hónap múlva vagy az érettségi után, változhatnak a gondolatai?
2011. jan. 30. 20:12
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 30. 20:13
 8/18 anonim ***** válasza:

Változhatnak, de már ne lesz olyan, mint régen. 90%

Ne bízz benne. Csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve, a kapcsolat nem. Összejöttök, sorozatos veszekedések, és utána egymás idegeire mentek, és megint szakítás a vége ami durvább, mint az első.

2011. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból beszélek.
2011. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én szakítottam már fiúval azért, mert rájöttem, hogy csak szeretetet érzek már iránta, nem szerelmet. hetekkel később rájöttem, hogy mégis csak szerettem. De mégis túl léptem rajta, mert egyszer már szakítottunk, újrakezdtük, és nem volt olyan. Ha kételyeid támadnak, ha már akkor nem akartál vele találkozni, akkor szerintem nem véletlen. Ne várj rá. És nem is érdemli meg, most fájdalmat okoz neked, de azt el tudja képzelni, hogy később folytassátok.. te érzed, hogy mire van szükséged. A kitörlés mindenhonnan nem segít, már próbáltam. Nekem könnyebb volt túl lépnem a csalódásokon, ha megmaradt a baráti viszony, de egyéne válogatja:)elképzelhető, hogy meggondolja majd magát, de komolyan gondold végig mit akarsz. Talán egy kiegyensúlyozottabb kapcsolattal jobban járnál.
2011. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!