Miért érez így?

Figyelt kérdés

2 éve élünk együtt menyasszonyommal. Jelenleg külföldön dolgozom, de hétvégente hazajárok. Telefonon minden nap beszélünk. 2 hete nagyon fura. Ingerült, hirtelen hangulatváltozásai vannak. Ma végre kiszedtem belőle, mi a baj. Azt mondta, hogy úgy érzi eltávolodtunk egymástól. Szeret még, de valami megváltozott. Minden egyes szavam idegesíti, azt mondta, néha úgy érzi, jobb lenne mindkettőnknek, ha nem lennénk együtt. Külföldre nem tud még kijönni hozzám, nincs hova. Apósjelöltemmel és egyik haverommal lakom kint külföldön, barátnőm nem fér már be hozzánk. Külön lakást még nem tudok fizetni, nem keresek még annyit. Úgy érzem itt a probléma. De annyit azért nem vagyunk távol szerintem, hogy kihűljenek benne az érzések. Heti 2 napot együtt tudunk tölteni. 4 hónapja dolgozom még csak külföldön. Mi történhetett vele? Nem csal meg, nem olyan nő. Teljes mértékben megbízom benne. Ez a fajta viselkedés már a kapcsolat végét jelenti? Nekem ő az igazi, voltak előtte barátnőim, de csak azóta tudom milyen igazán szeretni, amióta vele vagyok. Nem akarom, hogy csak így vége legyen. Ha hétvégén hazamegyek, akkor mindent átrágunk, de nem hagy nyugodni a dolog. Szerintetek adjak neki időt? Vagy ha egy nő így érez, az már a kapcsolat végét jelenti számukra? Tanácstalan vagyok...


29/F


2012. szept. 27. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazabol o tudja, hogy mit erezhet es mit gondol.

Sajnos elofordul, hogy az ember eltavolodik a tarsatol- ez velem is eloszokott fordulni mikor a ferjem ejjel-nappal dolgozik en pedig itthon vagyok a kisfiunkkal allandoan. De nagyon szeretem a ferjem es tisztelem azert mert ertunk dolgozik. Nem nozik vagy iszik vagy haverozik. A tavolsag sokszor nagyon megneheziti a dolgokat es mindenki maskent viseli. Vele kell megbeszelni a dolgokat. De ne legy tul "ragados" es szeresd magad annyira, hogy azt tedd ami neked is jo!

2012. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs nagy baj,csak így jön ki rajta hogy nem vagy vele annyit mint eddig. Ha valóban szeretitek egymást akkor megtudjátok oldani. :)
2012. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem szeretnélek lehangolni, de szerintem ez rossz előjel. Talán kezd kiszeretni belőled! Végülis a nagy lángolás előbb vagy utóbb úgyis, az a baj ha nem marad utána semmi. Ha idegesíted, stb..szerintem ennek a jele! Persze lehet hogy tévedek, ajánlom hogy beszélgessetek egy nagyot, hátha elmondja hogy mi a probléma! Sok szerencsét azért! (:
2012. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Természetesen beszélünk ezekről a dolgokról, amint hazaértem. Remélem vaklárma az egész. Sok rossz történt vele mostanában, meghalt rákban a nagyanyja, rá pár hónapra az apukája lett rákos, ő meggyógyult. Arra gondoltam, hogy ez a sok rossz most jön ki rajta, és így reagál rá...
2012. szept. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!