Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez még valaki így?

Érez még valaki így?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és úgy érzem, hogy nincsen szükségem barátnőre, és barátokra se.

Igazi barátaim sose voltak csak "haverok". Most úgy érzem, hogy nincs szükségem senkire se, barátnőt se akarok. Végiglehet egyedül így élni egy életet? Ez nálam nem egyenlő a magányossággal, a depresszióval. Egyszerűen nem igénylem senkinek se a társaságát.


2012. aug. 30. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Majd fogod szerintem. Én sose vágytam pasira, mégis van. Szerintem az a normális ha valaki nem keresi görcsösen élete párját. viszont a barátok már más tészta, legalább haverjaid legyenek különben halálra fogod unni magad egy idő után.
2012. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy végig lehet így élni eg yéletet.

Ha neked így jó.

Viszont, ha megtalálnak igazi barátok, és a szerelem, már nem fogod ezt érezni :-)

2012. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak azért van, mert még nem találkoztál olyan emberekkel, akik különlegesek lehetnek a számodra. Tudom, nyálgép duma...

Én sem igénylem más társaságát - a páromon, a legjobb barátnőmön, és az anyukámon kívül. Mindenki más közömbös (többé-kevésbé).


Ha egy hetet kell eltöltenem úgy, hogy senki nem szól hozzám, úgy is tökéletesen elvagyok(sajnos a hétköznapokat e három embertől távol töltöm.)


Nincs semmi baj ezzel az érzéssel, ami neked van - amíg nem érzed magad kitaszítottnak.

2012. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most így vagy vele. Semmi gond. Majd, ha igényelni fogod a társaságot, vagy egy párkapcsolatot, akkor majd teszel érte, hogy legyen. Lesz is. Minden a maga idejében. Jó, hogy ilyen tini is van. Nem depressziós és nem magányos. Te, ez jó hír. Végre valaki aki nem szorul vigaszra, nem keresi az igazát, nem nyalogatja a sebeit, nem sóvárog elérhetetlen dolgok után. No, néha nekem is lehet jó estém. Ez most jó. Ölellek szeretettel.
2012. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És valahogy tényleg boldog vagyok így. Jól elvagyok magammal és a családdal.
2012. aug. 30. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Egyáltalán nem vágyok bulizni, nem akarok egy lenni a sok közül. Ma már az a normális lassan, ha minden este elmész, és lerészegedsz. A barátaim is ilyenek lettek, beszélünk attól, de nincs kedvem velük tartani. Gondolom még nem volt barátnőd, vagy csak rövidebb kapcsolataid voltak. Ha rád talál a szerelem, akkor azt az egyet biztos nem fogod érezni, hogy nem jó dolog ez, és nincs szükséged rá.
2012. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám.:) Hidd el teljesen normális, én is tettem már fel egy ilyen kérdést, és mindenki azt írta, hogy jó ez így.:) Egyszerűen, ha nem igényled őket, hát nem igényled őket, és kész.:) Csak lazán.:D
2012. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!