Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha az édesanyám...

Mit tehetnék, ha az édesanyám alkoholista már évek óta? Már pszichológushoz is járok, mert már akkora a nyomás rajtam.

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg hasonló helyzetben van, mint én, örülnék, ha el tudna látni valami jó tanáccsal, előre is köszönöm!
2012. szept. 27. 16:59
1 2
 11/13 anonim válasza:

Tudom milyen a helyzeted, gondolj bele hogy nálam apám és anyám is iszik. Ebben egymást támogatják.

Annyira utálom már őket emiatt. Pénzt is hiába kérek mert kell az iskolára 1000 forintot nem tud adni mert nincsen. A számomra valóban nincs mert azt is még borra költi el.

Ja és állandóan van bennük ital úgyhogy még piszkálnak is. Folyton kötekednek. Egyszer ha elköltözök többet vissza se nézek rájuk akár mi is legyen velük.

2012. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nála is a bor a favorit, és valahogy én is így gondolom, ha egyszer elmegyek..... kitartás!!!!!! :)
2012. okt. 13. 15:48
 13/13 anonim ***** válasza:

bocsi, de miért írod, hog kitartás? meddig tartasz ki? amíg meg nem hal? (bocs tényleg). vagy mire vár ilyenkor az ember?

LÉPÉS VAN OTTHONRÓL!

Az én családi hátteremben nem alkoholizmus volt, hanem más, de én léptem, méghozzá amint tudtam, mert nem, én más hibája miatt nem vagyok hajlandó feláldozni az életemet. Az másra való.

2014. okt. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!