Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a versengésnek sose...

Ennek a versengésnek sose lesz vége köztünk?

Figyelt kérdés

Én(20/F) Öcsém(18/F) és folyamatos versengés van köztünk. Rengeteget verekedtünk. Meg akármi volt,mindig versengtünk. Akár játék akár sport. Kb. olyan fifty fifty. Tehát nem nagyon bírunk egymással. De az,h én vagyok az idősebb,egy cseppet sem ébreszt tiszteletet benne.

Most épp azon versengünk,h kinek lesz előbb barátnője. És az a gáz,h egy lánynak csapjuk a szelet. 19 éves,és nagyon jó csaj,meg jófej is. A szomszédban lakik,és az a baj,h úgy tűnik az öcsém nála a favorit,mert tegnap áthívta őt filmezni,engem meg nem.:/



2012. szept. 20. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

"De az,h én vagyok az idősebb,egy cseppet sem ébreszt tiszteletet benne. "



De az ,hogy te vagy az idősebb engedhetnél,bár felnőttek vagytok már.Ez röhejes!:) Tesód, hagyd meg neki a csajt,te meg keress mást!

2012. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%
Mindig az erősebb kutya bszik,ezt megtanulhatnád. Öcséd volt az erősebb,ő győzött,övé a csaj. Sztem alapból azért ment a versengés,mert látta h neki kell átvennie a vezető szerepet,ha már te ilyen nyámnyila vagy. Bocs a kegyetlen őszinteségért ,de ez a véleményem . Nőj fel végre! Keress egy másik csajt!
2012. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Hireszteld el róla hogy meleg és te kerülsz nyeregbe. Nem kell mindent erőből megoldani.
2012. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
a fiaim közt is ennyi a korkülömbség,jajj már elöre félek :)
2012. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De az,h én vagyok az idősebb,egy cseppet sem ébreszt tiszteletet benne. "


Ha ilyen óvodás módon rivalizálsz (te is), akkor ne csodáld, hogy nincs tisztelet feléd.

Hagyd az egészet a francba, az egész versengősdi hülyeség úgy, ahogy van. A verseny jó dolog játékban, sportban, még akár munkateljesítményben is, de csak akkor, ha nem veszed véresen komolyan.

Az öcséd az öcséd, te pedig te vagy, két külön ember, külön világgal. Magadhoz mérd magadat, ne másokhoz.

2012. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a "tiszteljen, mer' idősebb vagyok" dumát soha nem értettem. Senkit nem KELL tisztelni, akit nem érzünk olyannak, akit hú, de tisztelnünk kéne, plána ha kemény 2 évről van szó. Még mind a kettőtöknek ott a fenekén a tojáshéj, mit tiszteljen rajtad?

Ez a rivalizálás gyerekes. Azt meg nem feltétlen abba a kategóriába sorolnám, hogy mindkettőtöknek ugyanaz a lány kell. Már ha nemcsak a rivalizálás kedvéért csináljátok, akkor baromira sajnálom szegény lányt, hogy a hülye játékotoknak az áldozata. Ha meg igen, akkor nem a verseny meg ki a királyabb miatt lesz a tesód a nyerőbb, hanem azért, mert a lánynak ő jön be. Ennyi. Attól nem leszel kevesebb, csak attól, ha mindent versenynek fogsz fel, meg ha ennyire gyerekesen fogod fel a dolgokat, hogy neked kell nyerned, mert idősebb vagy...

Remélem, kinövitek.

2012. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pedig valakinek abba kéne hagyni a versengést, mondjuk neked,,, egyedül nem fog tudni ki ellen harcolni.

gratulálj a nőhöz és ennyi :)

2012. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A versenygéshez 2 ember kell legalább. Az egyik te vagy. Ha úgy látod, hogy játszma van kiszállhatsz belőle. Nem kell megszerezned ugyanazt a nőt, nem kell törődnöd vele, hogy kinek lesz előbb barátnője, stb.


"De az,h én vagyok az idősebb,egy cseppet sem ébreszt tiszteletet benne."

Itt is versengesz (a tiszteletéért). Ha ezt az elvárást megszünteted, máris nem versenyeztek legalább ebben (abban, hogy ő tiszteljen a téged = te nyertél vagy ő ne tiszteljen téged = ő nyert).


Nézd meg a helyzetet az öcséd szemszögéből, szerintem kb ilyeneket mondhat "A hülye bátyám elvárja, hogy tiszteljem CSAK AZÉRT, mert idősebb! Még mit nem! Ráadásul a szomszéd csajnak is csapja a szelet CSAK AZÉRT mert nekem is ő tetszik. Már mondtam a csajnak, hogy koptassa le, múltkor direkt áthívott engem és a bátyámat pedig NEM, de a bátyám nem ért a szóból"

2012. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem ha neked, vagy neki lesz hamarabb nője, mitől lesz az nagy dolog??? Ez nem verseny kéne legyen. Sztem pont a lényeget nem látjátok ebben a dologban, mert egymásra koncentráltok. Ne hidd, hogy kevesebb leszel mert neked később lesz barátnőd. Ez sztem minden olyan testvér párnál megvan akik egyneműek, és kevés korkülönbség van köztük. Nekem húgom van 1 év 10 hó különbséggel. Én már 16 évesen befejeztem ezt mikor rájöttem. Inkább arra törekedtem, hogy én legyek magammal elégedett, és ne versenyként éljem meg az életem, azért mert a versenyhelyzet mindig egy kényszer érzésével jár, és nekem erre nem volt szükségem. Persze van mikor jól jön, egy plussz hajtóerő, de nem emberi kapcsolatok (barátnő "szerzés") esetében.

33 N.

2012. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!