Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon vannak olyan nők, akik...

Vajon vannak olyan nők, akik TÉNYLEG őszinte, rendes párra vágynak?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes, hogy a rendes pasiknak gondot okoz a társkeresés, míg a rosszfiúknak nagyon megy.


Igaz, minden lány azt mondja hogy neki őszinte, rendes pár kell, aki a társa lehet, de az élet nem ez bizonyítja.


És a végére 3 költői kérdést tennék fel, de minden női olvasó megválaszolhatja magában:

1, milyen férfira vágysz?

2, milyenek voltak az eddigi pasijaid?

3, miért ég és föld a különbség az első és a második válaszod között?


2012. szept. 19. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hű de leegyszerűsítetted!


A 3. kérdésedre a válaszom, mert gondolom ez a lényeg: Akkor volt hatalmas különbség, amikor lejjebb adtam az igényeimből, és bevállaltam olyat aki nem felel meg az elvárásaimnak. Na az pofáraesés volt.

Tudod a rendes pasi nem azt jelenti, hogy ronda, buta, azt sem tudja hogy szóljon hozzám, és sírva fakad ha csúnyán nézek rá, de levakarni sem lehet.

Ahogy a rosszfiú sem minden esetben az aki halálra ver hetente 3x.

Valahol a kettő között van egy rakás pasi, aki az egyik csajnak bejön, a másiknak nem. Tudod, nem a fekete meg a fehér, hanem a szürke, meg a sok-sok árnyalata.

2012. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki rendes, önmagában nem jelent semmit. Ettől még lehet unalmas személyiség, aki nem vonzó a nőknek.

De lehet érdekes, izgalmas személyiség is.


Sokszor tapasztaltam már, hogy a magukat rendes pasinak aposztrofálók valójában szociálisan szerencsétlenek, képtelenek normálisan kommunikálni, tétovák, hiányzik belőlük a minimális határozottság is. Csak ők nem ebben látják a kudarcuk okát, hanem abban, hogy biztos túl rendesek és a szemét nők...


De ez a séma áll a nők egy részére is!

2012. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Vannak.


Egyébként nagyon egyszerű a dolog nálam: amikor rosszfiúra vágytam laza kapcsolat reményében, akkor azt kaptam, amikor rendeset komolyabb kapcsolat céljából, akkor pedig azt.

Volt, hogy a laza kapcsolatból szerelem lett, de némi cívódás után inkább otthagytam azt a rossz fiút, mintsem tovább szenvedjek vele.


A három kérdésre nem tudnék egyértelműen válaszolni. Azzal tisztában vagyok, milyen férfira vágyok és meg is találtam őt, de nagyon különbözőek voltak a régi szerelmeim, partnereim egymástól is. A második és harmadik kérdésre tehát nincs válaszom.

2012. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1 hónapra elmentem innen, de még mindig síró kisfiúk lepik el ezt a helyet.. Szégyen! Az ilyeneknek, akik azt hiszik, hogy ők micsoda rendes csávók, azért nincs senkijük, mert gyenge, sótlan, férfiatlan fiúcskák, akik mindig csak mást tudnak hibáztatni, de magukba nem néznének, és nem azért, mert nem bunkók!


Egy párom van, már 6,5 éve, kedves, rendes, gyengéd, figyelmes, foglalkozik velem, szeret, kimutatja az érzelmeit, erre van szükségem, nem egy verni való tárgy vagyok, aki kihasználásra van kitalálva...

23/L

2012. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ami a legfontosabb nekem hogy ne igyon ne csaljon meg rendes legyen es oszinte


eddig egy fium van 3eve es nemlenne semmi baj csak feltekeny es nemszeretem ha iszik megvan rá az okom !!!

amugy minden jó szeressuk egymast 19/l

2012. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!