Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időnek kell eltelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelnie egy új kapcsolatban? Honnan tudom, hogy tényleg őszinte?

Figyelt kérdés

Másfél 1 hónapja lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak. Eléggé magam alatt voltam,mikor megismertem egy fiút.Nagyon sokat beszélgettünk,órákat msn-en is, telefonon is. És kiderült, hogy nagyon sok közös van bennünk.Meg neki is nem olyan régen lett vége egy kapcsolatának, de már túltette magát. Úgymond tartotta bennem a lelket, törődött velem. Kezdtem egyre jobban megkedvelni és ő is.Meg úgymond megbízni benne.Pár napja találkoztunk is, ott is minden rendben volt,a találkozó végén elcsattant egy csók is.Csak ez az egész olyan hirtelen jött.Azóta is beszélünk,minden nap, holnap újra találkozunk..Már nem tizenévesek vagyunk, hanem huszonévesek,de tudom, ő pasi és nem nagyon várna 1 hónapnál többet a szexre.Jó, ezt tudom nem lehet szabályozni,a helyzet hozza.De lehet azt mondja,1 hónap után, aludjak nála? Lehet én is szeretném, de mivel még otthon lakom,sajnos jelenleg nincs munkám, tuti kiakadnának, meg elkönyvelnének kvának.Apummal lakom, meg nagymamámmal. Aputól nem is tartok annyira, inkább mamám.Hogy mit képzelek,stb,meg hogy biztos k..hatnékom van...Mit tegyek?Mert ilyen korban már nem akarnak 3-4 hétnél tovább várni. Én meg úgy érzem, szexre még nem vagyok kész. De ha megvan a bizalom, lehet korábban,csak ez így,most hirtelen jött.Vágyom a szeretetre,hogy szeressenek..És talán, most sikerülne is...

Köszönöm, hogy elolvastátok.


2011. márc. 18. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos, ha mindezekben ilyen biztos vagy, akkor ne találkozz vele. Sajnálom, de erre a sok butaságra csak ez az egy következtetés jön ki. "HA tetszem neki, HA szexelni akar, HA nem bír ki egy hónapnál többet, HA az apám azt mondja hogy..., HA nincs saját lakása, HA nem szeret, HA..."
2011. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok csalódni:(
2011. márc. 18. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy nem tizenéves vagy, mégis úgy gondolkodsz. Mi az, hogy egy pasi nem vár 1 hónál többet? Ilyen baromságot, annyit várnak mindketten a kapcsolatban, amíg mindketten nem érzik úgy, eljött az ideje a dolognak. Aki ezt sürgeti az nem szerelmes, ilyen egyszerű.
2011. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak sok idősebb, meg korombeli teletömte a fejem, hogy nem tizenévesek vagyunk,hogy ha működik egy kapcsolat,vagy megbíznak egymásban, akkor miért kéne várni 1 2 hónapot?
2011. márc. 18. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem várj még egy kicsit
2011. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy várok.Csak sokan másképp gondolkoznak. hogy minek várni sokáig, ha megbíznak egymásban? Főleg idősebbek...
2011. márc. 18. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:

De úristen, ne hallgass már másokra, eleve normális értelmes ember, 1-2hónap után még nem bízik meg, egy azelőtt idegenben. Ha te nem akarsz egy hó után szexelni, akkor nem kell értsd meg, aki szeret, az nem fog ezen fennakadni, az én párom se akadt fenn, hogy kb 4 hó telt el.(huszonéves vok én is)

(2.válaszoló)

2011. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy.:)
2011. márc. 18. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!