Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon vannak olyan nők, akik...

Vajon vannak olyan nők, akik TÉNYLEG őszinte, rendes párra vágynak?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes, hogy a rendes pasiknak gondot okoz a társkeresés, míg a rosszfiúknak nagyon megy.


Igaz, minden lány azt mondja hogy neki őszinte, rendes pár kell, aki a társa lehet, de az élet nem ez bizonyítja.


És a végére 3 költői kérdést tennék fel, de minden női olvasó megválaszolhatja magában:

1, milyen férfira vágysz?

2, milyenek voltak az eddigi pasijaid?

3, miért ég és föld a különbség az első és a második válaszod között?


2012. szept. 19. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen nők. (A 3 kérdésre férfiként inkább nem válaszolnék :D)
2012. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig nagyrészt rendes pasijaim voltak, és arra is vágyom.

Egyébként arról már nem mi nők tehetünk, hogy egy rendes pasinak nem megy az ismerkedés(vagyis neked!). Ismerkedjél, legyen jó a dumád és nem lesz semmi gond.

2012. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Tizen és huszonévesen az ember lánya kalandvágyó, persze, hogy a rosszfiú kell, a húszas évek második felére jobb esetben már megérik a nő egy rendes pasira. Milyen korosztályban nézelődsz?
2012. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A rosszfiúknak a barátnőik is hasonlóak. Szerintem ne irigyeld azokat a csajokat.


Nem vágyom rosszfiúkra, nem is volt még ilyen párom.

2012. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
az is elég gyakori, hogy egy pasi az elején elhiteti magáról, hogy rendes, megbízható, stb.. aztán amikor "nyeregben érzi magát", komolyabbra fordul a dolog, megmutatja az igazi arcát..
2012. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ilyen férfira vágyok, ilyen párom is van (szerencsére).

Vagyis az első két kérdésre adott válaszom megegyezik.

2012. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes kérdést tettél fel. Nekem a volt pasiaim inkább "rossz fiúk voltak". És mindegyik szakítással végződött. Majd egyszer elgondolkodtam, hogy valami nem stimmel. És a mostani férjemnél kötöttem ki. Ő teljesen más, mint az előzők. Ő jó apa, és jó férj, szeret és megbízható. Az előző kapcsolatok arra voltak jók, hogy milyen férfit NE válasszak a következőkben.


Amúgy a férfiak se azokat a nőket válasszák, akik jó anyák, jó feleségek lennének, hanem inkább szenvednek. A barátnőm csodálatosan főz, kedves, törődő, gyermekszerető volt, mégis kevésbé foglalkoztak a fiúk vele. Én fiatalabb koromban eléggé jól néztem ki, de fele annyit sem értem mint a barátnőm, mégis jobban buktak rám. S ezt akkoriban igazságtalannak éreztem, mert őt sokkal többre tartottam magamnál. Mert én a 20 éveim elején a gyerekeket nem szerettem, főzni utáltam, stb. Mégis én kellettem a fiúknak nem a barátnőm. Későn is házasodott. A kérdésed fogalmazódott meg bennem akkoriban, hogy miért kell inkább a férfiaknak a szenvedés, egy mutatós, ámde üresfejű nő mellett, s mért nem veszik észre az igazi kincseket, akik mellett kényelmes életük lehetne, s boldog gyermekeket nevelne?

Vannak olyan nők, akik tényleg rendes párra vágynak, de előtte kitombolják magukat, rengeteget szenvednek, s megtanulják értékelni a becsületességet, és a jóságot.

Van egy bölcs mondás: olyan férjet válassz magadnak, aki jó apja lesz a gyermekeidnek. Én szerencsére jól választottam.

2012. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 21:13


És így mivel most vagy egy rendes megbízható párod így te most nyugodtan félre kefélhetsz:D:D


Viccet flre téve!

A kérdés jogos kérdező,én nekem volt minden korosztályból barátnőm,volt aki idősebb volt.Nekem az a tapasztalatom hogy rendes fíukat maximum 50 felett tudják becsülni a nők,addig a kemény gengszter forma jobban bejön nekik és elöbb nedves lesz tőle a bugyi...

Én próbáltam rendes is lenni és ki próbáltm azt amikor játszom a kemény gyereket,mindig a kemény verzió volt a nyerő,amikor rendes voltam a kutyának nem kellettem és csak egy szánalmas pasit láttak bennem.

2012. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rendes pasijaim voltam általánossagban. 1 nagyon sze,ét volt aki kihasznált 2 vig becsapott nem vállat fel pedig nagyon szerettem aztán jött a következő aki nagyon rendes volt őt is szerettem aztán jött a férjem aki nagyon rendes ember nagyon szeret engem és én is nqgyon szeretem őt.
2012. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én olyan férfira vágyom, aki elfogad majd a kisfiammal együtt is. Én 21 éves vagyok, a babám 10 hónapos. Még egyelőre nem foglalkoztat a téma, most minden időmet és figyelmemet leköti a kisfiam, de nyilván nem egyedül szeretnék meghalni. Fiatal vagyok még.

Egy igazi kapcsolatom volt eddig, abból született a babám. Naiv voltam, nem láttam a "ködtől". De mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, "kijózanodtam", tudtam, hogy ez így nem mehet tovább. A drága "apuka" persze nem keresett, de nem is bánom.

Hogy mégegyszer belesétálnék-e ugyanabba a hibába? Nem!

Viszont így, pici gyerekkel nem hiszem, hogy bárkinek kellenék...de hát vállaltam így is és nem bánom. :)


Ne haragudj, hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de ez hozzátartozik a dologhoz. Azért ég és föld a különbség a két válasz között, mert tapasztalni kellett. Én nagy naivan boldog voltam, hogy szeret valaki, de aztán szépen kezdtem rájönni, hogy az bizony nem szeretet volt...

2012. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!