Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek ezt?...

Szülők! Ti megengednétek ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy psp m, meg pár felesleges cuccom, és ezeket elakarnám adni, hogy vehessek egy vadonatúj xbox360.

Csak az a baj, hogy a szüleim elég szigorúak, könyörögnöm kell, hogy a SAJÁT pénzemből azt vegyek, amit akarok. Egy centet se kéne nekik fizetni, mindent alaposan kiszámoltam.


2012. szept. 14. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én megengedném. 36/N
2012. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is megengedném. Írj részletes tervet,hogy képzeled egy A4-es lapra, mutasd meg nekik, meséld el részletesen, hogy gondoltad ki, és mit szeretnél. SZerintem megengedik.
2012. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: Csak annyit tennék hozzá, hogy SAJÁT pénzed az, amiért TE magad dolgoztál- ők meg a szüleid, akik szeretnék megszűrni a világból érkező sok szemetet neked, hogy a lehető legkevesebb rosszal találkozz. Hihetetlen, de jót akarnak neked a korlátozással. Nem szadiznak. Menni fog, csak légy határozott és alapos!
2012. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom fiatal vagy még nagyon, és muterodék vették neked a konzolokat, akkor érthető ha ez a reakciójuk

Mai világban nagyon sunyik az emberek, adás vételnél is észnél kell lenni

Én is engedném ha szülő lennék, ebből is tanulna hogy kell üzletet kötni

20/F

2012. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán megengedném, bár ez valóban nem a te saját pénzed, ahogy előttem is írták, ez igazából ugyanúgy a szüleid pénze.

Ennek ellenére én mindenképp megengedném.

2012. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is eladta a psp játékokkal, hogy a pénzből az X.box 360-ra vegyen új játékokat.

Az ő gépe, játékai. Azt csinál vele amit akar. Azt mondta csak porosodik. Akkor adja el, mit bánom én. Addig sem nyaggat hogy újabb játékot vegyek..

2012. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is engedném, de azt azért nem rónám fel, hogy az ő pénzük akkor is...ha nem arra költi a gyerek amire akarja akkor eleve minek adják...felesleges, hisz csak az lesz belőle amit ők mondanak, és nem mellesleg a netről több "gonosz" dolog bukkanhat föl mint egy xbox-on játszva...
2012. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, igen tudom, hogy az ő pénzük, de ezért megdolgoztam (jó jegyek, házimunka stb...)
2012. szept. 14. 18:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:41 vagyok.

Megkaptam az üzenetedet. Nem a vaterán adtuk el. A fiamnak volt egy ismerőse akin éppen psp2 akar venni magának. Átjött, megnézte, a játékokat is oda adtuk neki,és megvette.

Ha elakarod adni, előbb kérdezősködj hátha a környezetedben valaki megvenné.

2012. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
Hát, ha a gyerekem egy tőlem, ajándékba kapott do9logt akar így eladni, h a saját pénzét költi... nem engedném meg. Ha a psp-t is ő vette, mert dolgozott, akkor hajrá, akkor üzleteljen.
2012. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!