Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezném akiket...

Azoktól kérdezném akiket csaltak már meg?

Figyelt kérdés
Milyen jelei voltak a megcsalásnak?Honnan/hogyan vettétek észre?
2012. szept. 13. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
dugdosta a telefont,csak ugy nézte meg az e-mailokat amikor én nem láttam.Kissé eltávolodott tölem (szextéren is)mindig egyedül akart menni bárhova.
2012. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elég határozott jel volt, amikor egy csajjal összeakadtunk az egyetemi buliban, és megrökönyödött arccal rám mutatva megkérdezte a pasimat, hogy "ez amúgy mióta áll fenn?". A válaszul érkezett hümmögés után rákérdezett még egyszer: "És szeptemberben már jártatok???"


Minden a lány arcára volt írva. Természetesen leültünk megbeszélni utána kettesben, tagadta össze-vissza, és nekem olyan jól esett hinni neki... Aztán utóbb kiderült, hogy közben vidéken is volt még egy lány. De azt már csak később vallotta be.

Jelek nem voltak, akkor kezdtünk járni, és folyamatosan futtatta ezeket a kis ügyeket, úgyhogy nem lehetett megállapítani, hogy "megváltozott-e", hiszen mi már így kezdtük...

Én meg nem voltam, és nem is vagyok az a típus, aki 0-24, heti hét nap a párja nyakán ül. Hálistennek azóta találtam olyat, aki csak él ezzel a lehetőséggel, és nem VISSZAél.

2012. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha pl. felhozod neki a témát agresszivan válaszol, nem akar errõl a témáról beszélni, ha mond valamit nem mer a szemeidbe nézni, mindenki mellett kiáll csak éppen te melletted nem.Levegönek néz, és elõadja másoknak, hogy te képzelõdsz. Az is amit az elsõ válaszoló leirt és még lehetne sorolni.........
2012. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jel csak annyi volt, hogy kicsit soknak tituláltam a két hetenként lezajló osztálytalálkozókat...

Aztán egyszer megtaláltam egy társkeresőn.

2012. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

semmi, nagyon jól titkolta, én meg annyira bíztam benne, hogy nem vettem észre a jelekez. vagyis utólag már rájöttem, hogy jel volt az, ami, de akkor megmagyaráztam magamnak

egy barátnőm buktatta le végül

2012. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eltávolodik, kevesebb dologba enged belátást.

Lapít. Rajtapakapod apró füllentéseken...

2012. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valaki baromira jól tudja titkolni...de ha észreveszed hogy a másik egyszercsak elkezd magával többet törödni, próbál mindig jól kinézni, legjobb ruhákat veszi fel, parfüm, stb....no persze önmagában ez nem utal a megcsalásra, de más jelekkel párosítva...pl. késöbb jön haza, vagy programja akad hirtelen, vagy kicsit elhidegül, érdektelenné válik, nem mesél annyit...
2012. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Elmondom hogy én miből gondoltam. De aki szintén ilyeneket csinál, amiket leírok, az ne vegye magára hogy "én is csinálok ilyet, nekem is van ilyenem és még se csalom meg a párom, stb" Persze, nem általánosítani akarok. Elmondom hogy nekem mi volt gyanús.


Szóval:

-Meztelen nők voltak telefonjába. Nem csak ilyen mű mellű, forintos vagy ingyen letölthetős -háttér-képek, hanem valódi nők, akiket ő fényképezett le! Megkérdeztem mi ez? Azt mondta még RÉGRŐL maradt benne a telefonjába, és két jó lány barátja van a képen. (PERSZE!!)

- Sokszor egyedül ment el bulizni, engem nem hívott.

- Gombás fertőzést kaptam. (tudod hol) Csak tőle kaphattam el valamit..azaz, összefeküdt valami kur*ával és szépen átadta nekem.

-Végül megkértem egy barátnőmet hogy kezdjen ki vele, hogy mégis hogy reagálna a barátom... A fülem hallatára kérte meg a csajt hogy elégítse ki orálisan.


Egy buta fiú volt. Nem haragszom rá. Sokáig szerettem, de azt hiszem érhető hogy kiábrándultam belőle. :) Ha találkozunk, beszélgetünk, megkérdezzük hogy van a másik. Nem tudom biztosra hogy megcsalt-e, de úgy gondolom igen. Nem is egyszer.

2012. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyedül ment bulizni, a bulifotókon szépen a háttérben csókolja a lányt...:D előtte nem volt jel, csak annyi h túl sok volt a lánybarátja.

a másik pedig bevallotta.

nyomorékok voltak mind a ketten, örülök h megszabadultam tőlük és sajnálom a rájuk pazarolt időt:)

22L

2012. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyre többet és többet kellett dolgoznia,ha otthon volt,mindig lett valami fontos dolga,amiért elment otthonról,és egyre kritikusabb lett velem szemben,a dolgaimmal,a telefonja szinte mindig nála volt,találtam fényképet a telefonjában a munkatársnőjéről,persze kimagyarázta,bár a mai napig nem értem,hogy hihettem neki,de már rég együtt voltunk és előtte nem adott okot,hogy kételkedjem a szavában,aztán kiderült,hogy a munkatársnőjével csalt,szakítottunk,nagyon bánom,hogy nem jöttem rá hamarabb,pazaroltam az időm.
2012. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!