Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik Anyóssal laknak azoktól...

Akik Anyóssal laknak azoktól kérdezném! Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 09:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Nem lakom anyóssal, csak válás után újra a saját édesanyámmal. Ez sem könnyű, és nem egészséges. Minél előbb világgá mennék legszívesebben. 45 évesen nem tudok felnőtt lenni mellette, mert nem annak néz. Csak rövid ideig és csak átmeneti megoldás lehet ez, különben az ember megbolondul.
2010. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
300 m-re lakik, tehát közel, de ez is borzasztó!
2010. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Pár évig együtt laktunk, borzasztó volt, mindenbe beleszóltak, havi 60-t adtunk oda, de volt,h akkor is nekünk kellett bevásárolni,mert nem volt kaja. Soha többé nem kívánom magunknak.
2010. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindeketten alkalmazkodunk és jól kijövünk egymással.
2010. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen viselem.

Mindenbe bele szól,

még abba is amihez nem is ért...

Borzasztó!

Az agyamra megy

2010. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek nézzük egymást, tehát nincs közöttünk semmiféle kommunikáció, ennek már több éve, és abszolút nem is hiányzik!!!
2010. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen!Nagyon okos,néha már túlontúl okos is...

Arról nem beszélve,hogy csak minimális részt vállal a konyhából.Úgy értem nem főz,nem mosogat,stb.Ha mégis,akkor......na azt meg inkább hagyjuk is!

41 év van köztünk,valószínűleg ez lehet a konfliktusok oka.

2010. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha okoskodik,meg belszól mindenbe!Elkell küldeni a k....anyába.Nem kell hagyni magatokat!
2010. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ milyen az anyós. Mi is laktunk együtt, de nekem sok bajom nem volt vele, mi jól kijövünk. Néha voltak rosszabb napjai, mint mindenkinek, olyankor elkerültem, csak este mentem haza, de különösebb konfliktusok nem voltak. Mivel én laktam nála, nekem kellett jobban alkalmazkodni.
2010. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szomszédban laknak anyukámék. feleségemet tönkre tenné, ha hagynám.

nehéz a helyzet, mert anyának több mint tökéletes volt, de anyósnak borzalmas (talán összefügg a kettő). én meg billegek kettőjük között :( és tulajdon képpen mindkettőnek igaza van a maga szempontjából, csak hát "az igazság odaát van", az örök becsü mondás szerint

felhívnám minden kedves anyós és meny/vej figyelmét, hogy szar a helyzetük, de a cívódással főként a köztük álló embert viselik meg, ha annak fontosak


én aszondom, minimum 100 km távolság :)

2010. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!