Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik Anyóssal laknak azoktól...

Akik Anyóssal laknak azoktól kérdezném! Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is laktunk Vele,nekem semmi gondom sem volt,én szerettem mindig is,engem is befogadtak.Aranyos és rendes,nagy szerencsém van vele!
2010. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul.Vén hárpia.
2010. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az ő házában éltek akkor csak maradjatok csöndben. Miért kell nála lakni ha nem tetszik a dolog?
2010. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem apósom van csak.De úgy leiskoláz, hogy csak na.A gyerekek miatt tű

röm, mert ha Ő nem lenne rég végünk lenne.Nagyon nagy úr a pénz.

2010. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Majdnem előttem válaszolónak: mi az ő házában lakunk, de mivel mindent kifizetünk, vagyis úgy fogalmaznék hogy mindent mi fizetünk, én főzök már mióta megszületett a fiam, mert itthon vagyok, takarítok, vasalok, stb... rá is... nem érzem, hogy csöndben kellene maradnom. Egyáltalán nem veszi ki a részét a fizetnivalókból sem, pont ezért egy-két hónap és elköltözünk, mert már anyagilag sem bírjuk gyerek mellett. És így is mindig mi vagyunk a szemetek. 6 év alatt túlzottan is megszokta, hogy semmit nem kell fizetnie, pont ma felháborodott, meg elhordott mindennek, mert megkértük, hogy a gázvégszámlát fizesse ki. Mit mondott? : már ne is haragudj, de ezt nem csak én használtam el. Na ehhez pofa kell... hosszú évekig azt pedig elviselte, hogy azt is mi fizessük, amihez aztán nekünk közünk sincs. pl. telefonszámla. Még akkor se jutott eszébe, hogy "ugyan beszállok már én is a rezsibe egy kicsit", amikor megszületett a fiam. Azóta is mi fizetünk mindent. És emberileg is elviselhetetlen, nem érzem magam hibásnak már abban, hogy megromlott a kapcsolatunk. Már néha egyenesen gyűlölöm sajnos.


Tehát én azt mondom jobb külön.

2010. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!