Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik már több mint 10 éve...

Akik már több mint 10 éve együtt élnek a Párukkal, azoktól kérdezném! Nem bánták meg hogy Öket választották?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
18 év és egy gyerek után mondom, hogy soha, egyetlen egy pillanat sem volt, amikor bántam volna. Miért kérded? Mi a baj?
2010. máj. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Idén dec.6-én lesz 10 éve,hogy összeköltöztünk.

Még ma is ugyanolyan szerelmesek vagyunk.Még ma is ugyanúgy lelkesen készülők ha megyünk valahová mintha első randink volna.Még ma is szokott kedveskedni vagy egy szál virággal,vagy csokival..Ha kérdezem,hogy most miért kaptam? a válasz:mert vagy nekem! vagy "nem szerezhetek örömet annak a nőnek akit szeretek??"

Egy napot sem bántam meg...Pedig 1 hét ismerkedés tán költöztem össze vele...A szerelem semmit nem csitult az évek folyamán...

2010. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
30 év házasság után:nem.
2010. máj. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök tényleg annak hogy sokan vagytok akik nem bánták meg!

Ki mondani nem merném hogy megbántam csak úgy érzem ha életem hátra lévö részét igy kell leélnem akkor valamiröl lemaradok!Én már csak nagyon ritkán kapok virágot,ajándékot max csak ünnepnapkor pedig családi házban lakunk szóval virág dögivel van a kertben!Azt a szót hogy szeretlek már évek óta nem hallottam max a gyerekeink szájából.Ha megkérdem szeret e még egyáltalán a válasza az hogy BIZTOS!Ölelgetések,simogatások vannak de általában csak az én kezdeményezésem után.És úgy érzem hogy bármit teszek neki sose vagyok jó és minden egyes napom egy harc hogy megfeleljek neki!

Nem vágyok másra,konkrétan más pasira,hanem rá de egy normális boldog párkapcsolatban ahol tudom számitok,szeretnek söt imádnak és büszkén felválalja hogy én vagyok a mindene!

De szerintem sose lesz ilyen,és egyszer csak annyit veszek észre hogy 60éves vagyok és nem tudom mi is az az igazi nagy betüs szerelem!


Ja!És még 30éves se vagyok még!

2010. máj. 22. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
14 év házasság után azt mondom, HA lenne rá lehetőségem, hogy visszatekerjem az idő kerekét, nem választanám őt a társamul. Azért nem, mert az elmúlt évek alatt nem volt mindig a társam. Lassan elvesztettem az egyéniségemet, az önbizalmamat, mert mindenáron szerettem volna "megmenteni" , inkább működővé tenni a kapcsoaltunkat. Ő ezt hol értékelte, hol nem.
2010. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvasod e még,de lett azóta valami változás?
2012. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megbántam de piszkosul, el is fogunk válni ennyi...
2015. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!