Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki mára...

Hogyan lehet valaki mára senki számodra amikor régen ő volt a mindened?

Figyelt kérdés
Milyen folyamatai vannak ennek? Nem tudnám elképzelni, hogy a párom egy idegenné váljon majd (első komoly kapcsolat). Sok ismerősömnek több éves kapcsolata szakítás után olyan mintha nem is lettek volna együtt mármint a viselkedés. Hogy múlik el ez? Tavaly még szerelmes mára már csak épp köszönnek. Nálad hogy ment ez?
2012. szept. 10. 10:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hogyha azért szakítottál az exeiddel,mert kihasználtak és egy lelki roncsot csináltak belőled,akkor nem biztos,hogy ennyire fognak hiányozni.Én ezekre az időkre már úgy gondolok vissza,hogy rohadjanak meg mind,mind a 3 exem,kit érdekelnek?Majd a karma megoldja.Hiányoznak a francnak.
2012. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

nekem van egy exem, akivel szinte kitörlődtek a közös emlékek. talán pár foszlány megvan, de ha jobban visszagondolok, azt sem tudom, hogy mit csináltunk az alatt a 2 év alatt, míg együtt voltunk... nem emlékszem közös zenékre, max 1 közös nyaralásra.

alapvetően nem volt zűrös a kapcsolat, de utólag jöttem rá, h nem illettünk össze.


múltkor egy plázában láttam őt, de igyekeztem úgy slisszolni, h észre se vegyen :D nem is lenne közös témánk, és nem szeretnék kínosan ráköszönni, vagy kényszeredetten beszélgetni vele.

2012. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!