Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki mára...

Hogyan lehet valaki mára senki számodra amikor régen ő volt a mindened?

Figyelt kérdés
Milyen folyamatai vannak ennek? Nem tudnám elképzelni, hogy a párom egy idegenné váljon majd (első komoly kapcsolat). Sok ismerősömnek több éves kapcsolata szakítás után olyan mintha nem is lettek volna együtt mármint a viselkedés. Hogy múlik el ez? Tavaly még szerelmes mára már csak épp köszönnek. Nálad hogy ment ez?
2012. szept. 10. 10:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor válik idegenné, amikor átveszi a helyét más.
2012. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek baj az ha azóta van kapcsolata valakinek és még mindig meghatódik az adott zenés témán?
2012. szept. 10. 11:28
 13/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?? Ha csak nincs elektronikusan kiüríthető szíve, mint egy számítógépes memória, persze, hogy meghatja ma is, ami két hónapja, vagy két éve...
2012. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, csak azt jelenti, hogy még messze nincs túl rajta.
2012. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem baj, nem hiszem, hogy baj lenne. Gyerekkorom zenéi is meghatnak, pedig már rég kinőttem a gyerekkorból.

Egy elhunyt baráthoz vagy rokonhoz kapcsolódó zene is meghathat, akkor is, ha már túl vagy a gyászon. Ez nem is kérdés.

Az a nem mindegy, hogy mit érzel ilyenkor? Kellemesen, nosztalgikusan hatódsz meg, vagy erős veszteséget, vágyódást és fájdalmat élsz meg?

2012. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy baj e de nekem nem esne jól ha a párom meghatódna egy zenén az exe miatt.. :D
2012. szept. 10. 12:01
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez a 16-os beírás olyan kis gonoszság volt. Neki nem lehetnek emlékei???
2012. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez körülbelül olyan, hogy régen sokszor voltam szerelmes, igaz 1 évig tartott majdnem mindegyik. Plátóiak voltak azok, mind egytől egyig, igaz jelenleg is csak ez jutott. Lényeg a lényeg, mindegyiknél azt mondtam: örökké szeretlek! Ahhoz képest, ma már meg se ismerem némelyik egyént akiért annyira oda voltam korábban. Szép volt, jó volt, elmúlt.

Pár éve volt egy komolyabb kapcsolatom, de aztán szakítás lett a vége. Kiszerettem belőle még a kapcsolat alatt. Mikor találkoztam vele szakítás után először 2 hónapra rá, úgy beszélgettem vele, mintha büdös életben nem lettünk volna együtt. Mint akinek kitörölték az emlékeit. Semmi kötődést nem éreztem. De nem felejtettem el, hogy milyen volt, olyan amilyen... De mivel látom, hogy azóta sem változott semmit, hát nem is akarok vele beszélgetni sem, a hülyeségeit hallgatni megint!

Nálam remekül ment!

Hidd el, nem olyan nehéz dolog ha már nem szereted!

2012. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha azért szakítok, vagy lesz vége hamar, mert megbánt a másik, és kiábránudlok, megutálom, hogy elfelejtsem, akkor később se fogom tudni szeretni vagy jópofizva beszélni vele.

Akik közös döntéssel szakítanak, mert látják , hogy nem megy, de nem fáj nekik, akkor lehet szerintem jobb a kapcsolat, de sérülések után nem.


Így lehet. Nekem így lettek.

2012. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én utálom az exeimet. Kihasználtak, megaláztak, megcsaltak egytől egyig... pont ezért még köszönőviszonyban sem vagyok velük:)
2012. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!