Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl reagálom vagy...

Szerintetek túl reagálom vagy tényleg kezelésre szorul az anyukám?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, több éve a fővárosba költöztem a jobb megélhetés miatt. Otthon a kisöcsémet kicsi kora óta én neveltem, miután a szüleim elváltak, így sokat voltunk ketten.


Ők ide költözésem után 1-1,5 évre hozzám költöztek.

Az anyukám nem bír beilleszkedni, képtelen egyedül közértbe járni, vagy bárhova.

Munkahelye úgy van, hogy ÉN kerestem neki. Amíg nem tettem, nem dolgozott.


Nincs itt senkije, az interneten talált egy férfit, IDEGENT, akit üldöz, írkál neki, ő meg leépíti folyamatosan. Ennek ellenére nap, mint nap csak a képeit nézegeti, és már-már zaklatja. Ha nem jut laptop, sz.gép közelbe, őrjöng!


Jós kártyáit pakolgatja ész nélkül, ez a kettő dolog teszi ki az életét!

Az öcsémmel persze itt is én foglalkozom, de ez a legkisebb gondom!


Nem bírom már elviselni, amit művel, a felelőtlenségét és hogy ezek mellett még azt gondolja ő a minta értékű nő!


Kiabál és ki van akadva azon, ha elmondjuk neki mennyire beteges, amit művel.


Plusz bele akar szólni mindenbe, becsmérel mindent, holott a saját élete az, ami a leginkább nincs rendben.


Mit tehetnék?



2012. szept. 9. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia,én apukám halála,ill. azt megelőző rákos betegsége miatt kerültem padlóra.Egy másik világot teremtettem magamnak,amiben apukámmal beszéltem állandóan.Ezt addig csináltam,míg a végén halálfélelelmbe csapott át az egész dolog.Na ekkor tudott a környezetem segíteni,mert ebből az állapotból már menekülni akartam,addig nem kértem segítséget.Úgy jöttem ki belőle,hogy volt támaszom és hogy ÉN akartam változtatni.Én is azt gondolom,hogy szakember lenne anyukádnak szükséges,nekem a háziorvos írt beutalót a pszichiátria ambulanciára és így tudtam kimászni a gödörből.De volt mellettem három ember,akikre minden esetben számíthattam,ebből egy is elég,hisz te támasza vagy anyukádnak.Büszke lehetsz magadra,hogy most is,így is mellette állsz,most nehéz,de hidd el,hogy ezért ő előbb-utóbb hálás lesz neked!Legyél továbbra is mellette,nagyon jó ember vagy!
2012. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket és a biztatásokat! A helyzet sajnos egyre rosszabb és idegörlőbb! :(
2012. szept. 21. 12:15
 13/13 anonim ***** válasza:
jaj, istenem...sajnálom..:-((
2012. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!