Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinte ez nem bántalmazás....

Szerinte ez nem bántalmazás. Tényleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap mennem kellett valahova,de mérges lettem valami miatt és azt mondtam,hogy nem megyek sehova.Majd megcsináltam páromnak a kaját ,felöltöztem és el akartam indulni,akkor,mikor alapból kellett volna.Párom beállt elém,hogy én lusta vagyok,meg nem megyek sehova.Nem engedett ki az ajtón...Ideges lettem és mondtam neki,hogy hagyjon békén,de csak beszélt.Kiakadtam és lerogytam az ágyra sírva,ő meg vigyorogva kérdezte,hogy szerintem a sírásommal elérek-e valamit,meg hogy jól esik-e nekem,hogy ezt csinálom.

Kimentem a konyhába kicsit lenyugodni,meg inni egy pohár vizet.Mikor visszamentem,elkezdte magyarázni,hogy én milyen trehány vagyok meg lusta mg sorolhatnám.(megjegyzem,hogy mindig rend van,meg főtt kaja meg minden a elé van rakva.)

Ekkor már kiakadtam és felemeltem a hangom,hogy hagyjon békén.

Erre megdobott,meglökött,megrángatott...

Utána megint meglökött én meg reflexből pofon vágtam.Nem akartam,de annyira megijedtem hirtelen,hogy csak úgy jött magától.

Akkor észhez tért.Beszéltünk,ígérgetett.

Ma megint meghülyült,azt mondta,hogy ne pofázzak,mrt nem tudja mit csinál velem.Most alszik,én meg tiszta ideg vagyok.

Elhagyjam vagy maradjak vele és próbáljuk megbeszélni?

3 éve élünk együtt....



2012. szept. 4. 14:39
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A tegnapiról azt mondja,hogy az nem bántalmazás,mert nem ütött meg és túlreagálom....
2012. szept. 4. 14:41
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen emberrel nem maradnék együtt. Ki tudja legközelebb mi lesz a következő amit csinál.


Amúgy ha engem rángatna, lökdösne a párom én is tuti lekevernék neki egyet.

2012. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp elhagynám! Nem reagálod túl, most jutott el odáig a kapcsolatotok, hogy meg meri ezt csinálni veled, és ígérhet bármit meg fogja tenni újra meg újra.
2012. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Sajnos én sokszor láttam ilyet kiskoromban otthon és azt hittem velem ez sosem fog megtörténni.

Fogalmam sincs hogyan jutottunk ide.

Tiszta ideg vagyok,remeg mindenem....annyi emléket előhozott az eset.....

2012. szept. 4. 14:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez bántalmazás, úgy hívják lelki terror. Ezenkivül megakadályoz alapvető emberi jogodban, hogy eldöntsd mikor és hova mész. Szerintem hagyd minnél hamarabb ott, mert később majd még több mindent megenged magának. Kapott egy lehetőséget, egy napig se tudott vele élni, nem hiszem hogy méltó lenne a szeretedre.
2012. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Ő is látott ilyen otthon.


Pontosan ezért csinálja ezt most veled, ezt látta példának. Valami gondja van, lelki, próbáld megbeszélni vele. Ha nem megy, hagyd el, de tudd hogy ő is ugyan olyan áldozat mint te.

2012. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én elhagynám az biztos! Ha ezt teszi 3 év után, gondolj bele hogy mit fog tenni később. Az ilyen agresszív emberek ölik meg hirtelen felindulásból a feleségüket... Én azonnal lelépnék, de úgy hogy meg se találjon!

Nem reagálod túl! Ez egy veszélyes ember, aki most "csak" lelkileg, de később testileg is bántalmazhat. Valamint megakadályoz abban hogy oda menj ahova akarsz. Nem tudom hova akartál menni...de ha mondjuk bulizni a barátnőiddel, ez akkor sem normális dolog.

Én menekülnék amíg nem késő! :S

2012. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az a vicces,hogy egy délutáni órámra kellett volna mennem,de ugye nem engedett....
2012. szept. 4. 15:31
 9/23 anonim ***** válasza:
Szinte ugyan ez történt velem, összevesztünk valamin szinte hülyeségen hazaakartam menni aludni a szüleimhez. Nem engedett ki bezárta az ajtót és eltette a zsebébe a kulcsot és mondta, hogy nem mehetek sehova. Elakartam lökni, hogy felöltözzek de nem engedett. 30perc után tért magához szintén nem tudom mit csináljak :(
2012. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kérlek, hagyd el! Ez az ember nem szeret téged. Nem is érdemel meg, különben nem emelne kezet rá.
2012. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!