Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl? (bővebbe...

Csak én reagálom túl? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az eset ma történt.Először is leírnám hogy elég sok barátom van,a dolog ebből eredt,és külöldiekkel is barátkozom.És az anyukámnak elmondtam egy idő után hogy egy külföldivel levelezek.Apa megtudta aztán kigúnyolt(szokás szerint) és úgy fogadta ahogy.És egyszer például egy svéddel leveleztem,akkor anya is annyira tudni akarja mindig hogy mikről beszélek vele,meg először az se volt ilyen szívesen látott.Most az állítólagos személy épp egy orosz fiú,aki magától keresett engem,de amúgy nagyon rendes ő is.Levelezek még holland lánnyal is,de az lenne a kérdésem hogy szerintetek jogosan unom már hogy mindent tudni akarnak?Anya azért mondta apa előtt merthogy a szülőnek tudni kell.Oké,de azért nem az én dolgom hogy kikkel barátkozok és hogy miről beszélünk?Meg már kezdem unni hogy tudni kell nekik hogy kikkel barátkozok,miről beszélek.Túlreagálom vagy igazam van?És amúgy tényleg,egyik se pedo,meg nem bűnöző meg ilyenek.És nem is sokkal idősebbek,vagyis nem 30 megy 50.És utólag csak annyit hogy bocsánat amiért ilyen hosszú meg zavaros de kicsit érdekes hangulatban írtam.Esetleg más tini,akiknek hasonló baja volt?15/L.
2012. aug. 13. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15L


Addig örülj, amig nem tudod, hogy a szüleid mitől féltenek téged. Hidd el, bármennyire is felnőttnek érzed magad, még nagyon gyerek vagy. A szülőnek nemhogy joga, de kötelessége tudni a dolgaidról.

Nem azt mondom, hogy minden betűről be kell számolnod, de legalább arról, hogy kivel, és nagyjából milyen témákról beszélgettek.


Sőt, ha nem várod meg, amig rákérdeznek, hanem elébemész a dolgoknak, és magadtól mesélsz a barátaidról, akkor azzal a szüleid bizalmát növeled az irányodba.


Lesz idő, amikor majd teljesen meg fogod érteni őket. :)

2012. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet: Trust 2010

Átlagos sztori,mikor a kiscsaj bedől egy netes pasinak. Érthető hogy aggódnak,ha lenne gyereked te is szeretnéd tudni mit csinál:)

2012. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem kérni se kell, alapba elmondom, hogy kikkel állok kapcsolatba. Pont azért, mert neten mindenki azt mond magáról, amit akar. Így ha netalántán valami pszichopata gyilkos csapdájába esnék, akkor édesanyám el tudja mondani, hogy: "aha, levelezett egy török fiúval elég régóta". És bumm, máris van egy nyom.


Na de hogy ne legyek ennyire morbid: a szüleid nem azért érdeklődnek, mert kíváncsi-fáncsik egyszerűen csak meg szeretnének győződni arról, hogy biztonságban vagy.


24/n

2012. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amíg csak levelezel nem probléma,de azért figyelj oda,h ne ossz meg velük olyan dolgokat amivel vissza lehet élni.

ha viszont 1 netes ismerőssel talizol érdemes megbeszélned a szüleiddel h tudják hol vagy és esetleg elkísérjenek a találkára,h lássák az illetőt.

2012. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kislány, én a helyedben nem leveleznék interneten. Azt a filmet pedig akkor nézd meg ha nem akarsz inkerneten ismerkedni.

100-ból 1 biztos így jár (hacsak nem előzi meg)

2012. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!