Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, vagy anyám...

Én reagálom túl, vagy anyám lépett túl egy bizonyos határt?

Figyelt kérdés
Amikor 10-12 éves voltam, egy szobában voltunk ketten, mert pici volt a lakás. Én és anyám. Ha jött a pasija (apám meghalt) az én ágyamtól 2 méterre szexeltek. Nem tudtam aludni, így játszottam a telefonommal, erre anyám ordított, majd megpofozott. Nem egyszer esett meg. Ez még mindig fáj egy picit, ha visszagondolok. Szeretem anyukám, de ez szerintem túlzás volt.
2012. ápr. 20. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Anyád egy paraszt. Ennyi.


És most reklám:

2012. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagytam volna ezt 10 évesen sem...


Az én szüleimnek megromlott a kapcsolata amikor 8 év körüli lehettem. Kb 9.10 lehettem, amikor egyik éjjel arra ébredtem fel, hogy csukott ajtón keresztül hallom, hogy anya üvöltözik, hogy "ha már ennyire akartad, akkor dugjál, de úgyis sz@r vagy", meg ilyenek... (Apa próbálta rendbe hozni a kapcsolatot, de anya utálja apát.)


Na akkor éjszaka én szépen megfogtam a plüssállatomat, írtam egy cetlit, hogy majd holnap jövök, és gondolkozzanak el azon, hogy mit csináltak éjjel, vajon miért mehettem el. Szerencsémre csak épp lefekvés előtt zárják be az ajtót, könnyű dolgom volt.

Amúgy átmentem a pár házzal arrébb lakó mamámhoz, nála voltam éjjel.


Amúgy többet egyszer sem csinálták ezt.


Szóval szerintem anyukád k*rvára eltúlozta ezt az egészet, és undorító, hogy a gyereke d*gta valami jött-ment pasi! Én a helyedben sokkal jobban kiborultam volna...

2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Idióta anyád van sajnos.
2012. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, és most mi a helyzet?
2012. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!