Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva a...

Jogosan vagyok kiakadva a tesómra?

Figyelt kérdés
Ma kezdenék egy sportkurzust a fővárosban,ami 8-ig tart,tízkor érnék haza,sajnos egy eléggé eldugott helyen lakom,ahova az utolsó busz ötkor megy.Megkértük a tesómat,hogy jöjjön ki elém a buszhoz,és vigyen haza,mert csak a szomszédos nagyvárosig jön busz,ide már nem.Tesóm csak találgatott,meg azt mondta hogy gondoljam meg,mert este már nagyon hideg van,de én már nem vagyok ovis,bulikból is jártam haza egy másik városban ahova suliba jártam.Azt mondta a tesóm,hogy jöjjek taxival,szavaiból azt vettem ki,hogy nem akar értem jönni este,bezzeg a barátnőjéért be tud menni még éjfélkor is naponta...
2012. szept. 7. 08:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, miért várod el, hogy esténként téged furikázzon kocsival. Attól még mert a testvéred, nem kötelessége téged taxizni, pláne nem késő este, amikor jobb programja is lenne. De ha csak otthon feküdne és tv-zne sem várhatnád el, hogy menjen érted mindig. És a benzin sem olcsó sajnos, bár szerintem az a legkevesebb.

Az én testvéremék pár hetente jönnek hozzánk, nincs kocsijuk, ezért általában én taxizom őket és bevallom, nem mindig szívesen mert 1-1 összejövetel után nincs kedvem még beülni a volánhoz és fél órát vezetni.

Úgyhogy szerintem gondold át azt, hogy mit is követelnél a testvéredtől...

2012. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Valahol talán jogos,de azt írod,hogy nem vagy már ovis,akkor ezt is meg tudod oldani szerintem.A tesód tény,hogy nem viselkedik szépen, de gondolom van más dolga is. Menj haza taxival,az a legegyszerűbb szerintem.
2012. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ebből felesleges vitát csinálni a testvéreddel.
2012. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sztem egy testvér olyan mint egy haver/barát, ha akar segít ha jobb dolga van akkor nem.
2012. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!