Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utál a sógornőm?

Mit tegyek ha utál a sógornőm?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta én főztem a családra, mert anyuék nagyon sokat dolgoztak.

Mindig megpróbáltam egészségeset és jót főzni. Bátyám ezt nagyon szerette, de ugye kirepültünk pár éve a családi fészekből. Heti 2-3-szor átjött hozzám vacsorázni, mert ő egyedül élt, sokáig dolgozott és nem szeret ételt rendelni, mert nem tudja mit tehetnek bele.

Mivel én most itthon vagyok a kisfiammal így még többet főzök és szinte minden este hozzánk jön munkából a bátyám és nem haza (közben lett neki felesége).

A sógornőm nem dolgozik jelenleg, de nem is főz. Engem ez nem zavar, de ugye minden este nálunk van a bratyó. A feleségét meg zavarja, hogy nem oda megy először munka után.

A sógornő ezért utál engem, mert szerinte elédesgetem tőle a férjét, de ez hülyeség. Sosem tudnám kidobni a bátyámat azért, mert jönne enni valami házias ételt, mert otthon nincs.

Mostanában családi találkozókra sem jön el ha én megyek.

Bátyám nem mond véleményt csak annyit, hogy ne foglalkozzak vele.


Mit kéne tennem, hogy helyreálljon a családi béke?


Mikor még szóba állt velem a felesége akkor áthívtam néha napközben, hogy főzzünk együtt és vigyen haza belőle és lesz mit tálalni. De egyedül otthon nem főz.


2012. szept. 5. 13:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Ülj le a sógornőddel és beszéld meg vele. Ha nem érti,küld el a pi.csába.
2012. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Korábban többször elmondtam neki a dolgokat. Már a telefont se veszi fel.
2012. szept. 5. 13:33
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
sógornőd nem is eszik?
2012. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Tanítsd meg a sógornőd 1-2 "családi receptre".

Mondjuk a se frankó hogy szinte minden este nálatok vacsizik a bátyád.. a férjed nem zavarja??

2012. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem hogy örülne, hogy ha egyszer ennyire lusta dög, akkor legalább te adsz a férjének enni. De az is lehet, hogy az a baja, hogy ő nem ehet :D Amúgy a bátyádnak segíteni kellene rendezni a kapcsolatot. Szerintem.
2012. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
tudod, engem is zavarna a dolog. Férjem anyóshoz szokott benézni, de ugye ő az anyja, néha ott eszik és anyós csomagol is kaját nekünk. De nem minden nap!
2012. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
6-os! Engem is nagyon zavarna! De tehetne ellene, azzal, hogy egetleg néha főz valamit. Nem?
2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Az lehet a baja, hogy neki nem küldessz :-)
2012. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
ezt nektek kell megbeszélni elmenni a sógornőhöz és beszélni vele.párodat nem zavarja a tesód minden napos kajálása?
2012. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 nevem-senki ***** válasza:
60%
Féltékeny, de ő okozta a szituációt, köszőnje magának. Te viszont biztos nem vagy rossz sógornő, én legyürném a féltékenykedésem és megbeszélnénk a dolgot. :)
2012. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!