Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utál a sogornöm...

Mit tegyek ha utál a sogornöm mert terhes lettem a férjemtől igy nem az Ő lánya örököl?

Figyelt kérdés
Nekem van 3 gyermekem akiket évekig egyedül neveltem a nagyfiam már nös és különél.Tavaly megismerkedtünk a férjemmel és megesküdtönk 2hete kiderült,hogy babánk lesz(páromnak elsö gyermeke lesz).A gyermekeim imádják apának szólitják!Persze én eladtam a lakásom és hozzá költöztünk (egy udvarban lakunk a sogoromékkal akiben látok jósságot remélem jól láttom!)De a felesége csak ocsmányol engem mindenhól és hazugságokat kreál!!Viszont az egyik szomszéd csajszi azt hiszem átlát rajta és elmondta nekem,hogy miért is gyülöl engem és a gyermekeimet a sogornőm!Mert Ő azt hitte,hogy a férjem soha mem fog megnösülni és igy az Ő lánya lesz az örökös!!Drága jó embertársaim kérlek segitsetk nekem ezt,hogy éljem tul???Hogy lehet valaki ennyire gonosz??Soha életemben nem találkoztam ilyen gonosz emberrel!!Mindig bánt és ahol csak tud beszol!Jaj úgy de úgy fáj!!Nagyon érzékeny és lelkis ember vagyok az a tipus aki még hisz a szeretet erejében!!!
2009. márc. 2. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Hány éves vagy? Ne haragudj, csak kíváncsiságból.

Viszont a kérdésedet nem értem: Honnan örököl? Nagyszülőktől? A sogornőd lánya vérszerinti unoka? Mert ha a nagyszülőktől, akkor gondolom először a gyerekek örökölnek ,aztán majd az unokák, minden felesbe megy, nem? Ja, gondolom a párod dolgait is a sogornőd lánya örökölte volna, ha nem babáztok le. Ez van, sajnálom, hogy ezt kell, hogy mondjam, de ilyen az élet, a sogornődet megértem olyan szempontból, hogy csalódott, én is azt akartam volna, hogy a lányom örököljön mindent, ez természetes. Viszont az már nem, hogy piszkál téged, remélem lenyugszik, ne törődj vele!

2009. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok!A férjem a sogornöm férjének a bátya!Az az a két fiu testvér és egy udvarban lakunk!Soha de soha nem kéne seemi azon az áron,hogy a testvérem boldogtalan és élje le egyedül az életét,hogy az én gyermekeim örököljenek!
2009. márc. 2. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Probalj ne foglalkozni vele, nem tudsz mit tenni. Ha tul jo vagy, es kedves, csak kinevet, jobban beszol neked.

Vedd levegonek.

Mit orokolne megis az o lanya? Mit akar, hogy a ferjed mar ne legyen, vagy micsoda? Odebb van az meg, hogy valamit is orokoljon az o lanya, hiszen a te ferjed is meg fiatal.

Ne foglalkozz vele, a legszuksegesebbet csak, a ferjednek szolj, allitsa le onagysagat.

Te tul jo vagy, de ne engedd, hogy hulyenek nezzenek!!!

Jo terhesseget neked!

2009. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak a nőnek semmi köze a Te férjed vagyonához, semmi joga azzal brámit tervezgetni, úgyhogy inkább húzza meg magát. Az ilyen ember nem érdemes a szeretetedre és te se vágyj a az ővére. Ne akarj vele barátságban lenni, hisz embert barátjáról... Ne légy vele rosszban se csak ne érdekeljen. Megszívta, mert gonosz módon spekulált. Csak az csapott vissza rá amit megérdemelt. Ha vmit beszól vedd félvállról, ne tördőj vele, lássa, hogy tédeg nem igaztnak az iylan szánalmas megnyivánulások, ha meg nmagyon durván viselkedik akkor röhögj is a képébe és tanácsolj neki egy pszichológust vagy azt h nőjön fel.
2009. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjeddel kellene erről beszélni, hisz ő tudna hatni a bátyjára, hogy állítsa le a feleségét. Persze kutyából nem lesz szalonna és nem valószínű, hogy megváltozik...annyit tehetsz, hogy elhatárolod magad tőle, neki semmi köze sincs ahhoz, hogy a ti gyereketek mit örököl. Gonosz egy nő lehet, aki ilyenben gondolkodik. Ne foglalkozz vele, mert csak több fájdalmat fog okozni neked.
2009. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő egy nagyon gonosz pénzéhes liba lehet! A legjobb az lenne, ha el tudnátok menni onnan, hogy ne kelljen naponta elviselned a piszkálódását.

Amúgy is az egyenesági öröklés szerint a férjed és testvére fogják örökölni felesben a szüleik vagyonát. Ez a nőci úgy gondolta, hogy a Te férjed az ő gyerekének oda fogja adni az örökség részét? Ez egy beteg elme, és főleg tényleg pénzéhes.

BEszélj a férjeddel, hogy állítsák le, és mivel babát vársz, szükséged van a nyugalomra.

2009. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom,hogy adjátok el a házatokat,vagy házrészeteket,és vegyetek máshol magatoknak.A sógornődnek és a gyerekeinek semmi köze a férjed vagy a Ti közös tulajdonaitokhoz.Ti sem ácsingóztok az Ő javaikra.Nem tartoztok magyarázattal senkinek,ha nem viselkednek veletek normálisan nem kell kapcsolatot tartani.Vagy ha csak a sógornő,akkor vele nem kell kapcsolatban lenni.Én nem laknék a sógornőm közelében az tuti(ő is egy gonosz rosszindulatú banya).Gondolom volt már neked elég bajod az életben,nagyon nehéz 3 gyerekkel egyedül,biztosan nyugalomra békességre vágynál.Beszélj a férjeddel,és biztosítsatok nyugalmat az életetekben.

Minden jót,sok boldogságot a kis jövevényhez.

2009. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat!!Örömmel tölt el,hogy ennyi megértö és jó ember olvasta az elkeseredetségem és megprobált lelket önteni belém!Minden kedves válaszadónak nagyon sok egészséget és szeretetben teljes hosszú életet kívánok!Nagyon jó látni,hogy van még az emberekben jóság és szeretet!
2009. márc. 3. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tul josagos vagy te, ne foglalkozz a novel, nem erdemes. Jobb vagy te, mint o! Probald tavoltartani magadat tole, mert tonkretesz, tul gonosz es szamito.
2009. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!