Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám utál, mit tegyek ilyenkor?

Anyám utál, mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma megint veszekedés volt. Reggel mondtam, hogy összepakolok a szobámban. Aztán leordított, hogy pofákat vágok, ha valamit csinálni kell. Apa megmondta neki, hogy semmit nem csináltam, azóta szemétláda, k*rva, sz*rházi kétszínű alak vagyok, aki ellene fordít mindenkit. Nekem rúgja a széket, szétveri a gépet meg minden. A testvéreimmel nem bánik így. Én vagyok a legidősebb, lassan 15 leszek. Itthon mindig én segítek. Ráadásul szerintem két éve pánigbeteg vagyok, de neki esze ágában sincs orvoshoz vinni. Azt mondja, azért mesélem be magamnak, mert a gitártanárom aki ismert ember ő is pánikbeteg. Mellesleg a tanárt fél éve ismerem. Nála jobb embert nem ismerek, de őt is lecigányozza meg minden. Mindig meghallgat. De nem tud semmit a betegségemről, meg a családomról. Itthon nem jelentettem ki, hogy szerintem pánikbeteg vagyok, csak céloztam rá. Mit tegyek?
2012. aug. 15. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassan kezdődik a suli, menj el a sulipszichológushoz, igazán ő fog tudni segíteni.
2012. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mond meg anyádnak mit gondolsz és mit érzel de csak ha apád is ott van a közelben és nehogy szóhoz engedd anyádat
2012. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem apám ilyen.:) Én visszaszoktam szólni neki és ennyi, kicsit lehiggad.. Ne hagyd magadat, hiába az anyád!
2012. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ha visszaszólok, mégjobban kiakad.
2012. aug. 15. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek az ilyennek gyerek? A normális szülőknek bezzeg nem lehet gyerekük...
2012. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!