Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom az őrületbe kerget...

Anyósom az őrületbe kerget újabb kijelentésével?

Figyelt kérdés
Megszületett várva várt második unokájuk, nem én szültem hanem a kislánya, az egyetlen drága kisunoka, aki a második, mert az elsőt én szültem, igaz alig látták, mert nem fontos cédula van ráírva. Gyermekem nem nagy étvágyú és ha arra visz utunk, mindig bemegyünk a kedves mamához, aki érdeklődik hogy eszik a gyerekem, mondom még midngi szarul, amire a válasz, jaj hát a kisunokám, aki 2 hetes már 90ml bevág egyből. Hát esküszöm és hova sza.jak? Hát eszméletlen. Miért kell így leszarni az én gyerekem és magasztalni másét. Panaszkodik a szomszédnak hogy az én gyerekem nem életrevaló, mert alig eszik, ahelyett, hogy hozna neki egy banánt félévente mondjuk. Hogy lehet ezeket az embertelen anyósokat megnevelni?
2012. szept. 4. 09:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát ne foglalkozz vele. Ha nem kíváncsi a gyerekedre ne vidd oda. Amúgy abban tényleg nincs bántó, hogy a másik gyerek jobban eszik és ezt megjegyzi ha már ez az igazság. Azzal viszont nem értek egyet, hogy a meny gyerekét kevésbé szereti egy anyós, mert azt nem az édes lánya szülte. Attól még ugyanannyira a saját vére, mivel a saját kicsi fia az APJA, tehát a gyerek így is úgy is belőle van. Szomorú lenne, ha ez lenne az általános. Nálunk szerencsére nem így van.
2012. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A hangsúly amit használ őrületesen bántó, mint egy gyerek amelyik henceg, az aranyos, de egy felnőt nevettséges és bántó.

A férjem jól látja a helyzetet és azt mondja, hogy ő emiatt nem fog veszekedni anyucival, le se szarja, engem meg bánt :(

2012. szept. 4. 10:53
 13/20 anonim ***** válasza:
79%

De miért bánt? Mit várnál tőle? Mikor lennél elégedett? Ha hetente elmenne hozzátok egy tálca sütivel és egy új játékkal, az jó lenne? Ezt hiányolod?

Persze biztos jó lenne! De kierőszakolni nem fogod tudni.


Az én anyám is le..arja az unokáját. Pedig én a lánya szültem és ő az egyetlen kisunoka. Még a szülinapján, karácsonykor sem köszönti fel...


Rohadt egy érzés, de ez van. Írd ki magadból itt a gyk-n, aztán menj és élvezd az életet! :)

2012. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Én egy banánról beszéltem, semmi másról. Az viszont nem ártana, ha néha megnézné a gyereket, mert ha mi megyünk az első dolga hogy kinyögi, ideje már hogy jössztök, ő viszont nem jön soha és panaszkodik mindenkinek, hogy mi nem megyünk, mert biztos haragszunk.

Nem profitálni akarok, jó reggelt! Csak ne kelljen már úgy dicsekedni, hogy közben lexarjuk a másikat. Ha elmondja milyen jól ezsik a baba, nem szólok semmit, de úgy indítani hogy hogy eszik az enyém, mert a másik az a tökélj, hát anya legyen, akinek ez jól esik!

2012. szept. 4. 11:21
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy nem látogatja nem szép. De te bolhából elefántot már ne haragudj. Megkérdezi eszik e, mert érdekli (ha nem érdekelné nem tenné), és megjegyzi hogy a másik eszik (szerencsére). Ennyi. Szerintem ez már csak kötekedés. Azon jogosan akadhatsz ki ha nem látogat, de ilyenen nem kellene.
2012. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

11:33

Láttam már olyat közelről,hogy azért kérdezte meg az illető hogy sikerült-e már kikezelni a csipőficamát a gyereknek,hogy utána ódákat zenghessen a kiskedvencről,hogy az bezzeg makkegészséges,nem ugy mint a kis satnya (szó szerinti idézés,én biztos megütöttem volna)

2012. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De itt nem szidta az étvágytalant egy szóval sem. Sőt a másikat sem dicsőítette, csak azt mondta, hogy ő eszik (nyilván örül neki).
2012. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Anyósomnak már ki volt készítve a válasz az én válaszomra. Tudja hogy nem eszik jól a gyerekem és ez nem egy változó, hanem mindig így van, hencegve és gúnyosan volaszolt, hogy bezzeg a másik unoka. De mindegy is, mindig két tábor lesz, azok akik vele értenek egyet és azok akik engem értenek meg. Köszönöm minden válaszolónak a türelmet és hozzászólást!
2012. szept. 4. 11:52
 19/20 anonim ***** válasza:
42%
Bocs,de nehéz veled egyetérteni mikor pont te vagy akinek a reakciója a másik kisgyerekre az hogy: "hova sz.rjak!!" Meg nem mondanék olyat hogy a gyerekem "szarul eszik"
2012. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Muszáj ennyiszer használnod a "sz*r" szót??? Nagyon közönséges lehetsz.


Hogy lehet ilyen hülyeségen fennakadni, hogy melyik gyerek mennyit eszik?! Ennyire unatkozol?


Inkább vegyél egy könyvet és művelődj.

2012. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!