Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom az őrületbe kerget...

Anyósom az őrületbe kerget újabb kijelentésével?

Figyelt kérdés
Megszületett várva várt második unokájuk, nem én szültem hanem a kislánya, az egyetlen drága kisunoka, aki a második, mert az elsőt én szültem, igaz alig látták, mert nem fontos cédula van ráírva. Gyermekem nem nagy étvágyú és ha arra visz utunk, mindig bemegyünk a kedves mamához, aki érdeklődik hogy eszik a gyerekem, mondom még midngi szarul, amire a válasz, jaj hát a kisunokám, aki 2 hetes már 90ml bevág egyből. Hát esküszöm és hova sza.jak? Hát eszméletlen. Miért kell így leszarni az én gyerekem és magasztalni másét. Panaszkodik a szomszédnak hogy az én gyerekem nem életrevaló, mert alig eszik, ahelyett, hogy hozna neki egy banánt félévente mondjuk. Hogy lehet ezeket az embertelen anyósokat megnevelni?
2012. szept. 4. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Minek mész a közelébe?


Enyém is ilyen,karácsony másnapján 2 óra jópofizás az éves adag,annyit kibirok.Gyereket se látja többet,gyerek is megszokta hogy csak egy nagyija van igazából.

2012. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Még új a másik unoka egy picit természetes ez. Mond neki, hogy jól eszik aztán kész.
2012. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van az előttem szólónak ráadásul azt a lánya szülte nem egy "vadidegen" szerintem természetes hogy a mamák a saját vérükhöz közelebbi unokát jobban "szeretik", vagyis inkább máshogy mutatják ki....
2012. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szóval az számít ki szüi? Akkor több jogom is van hozzá, az apjához képest? Ez marhaság! Unodírónak látom amit írtál, és ha lesz egy fiam akinek gyereke lesz, soha nem fogom kimutatni a menyem felé, hogy az ő gyereke nem ér annyit mint a lányomé!
2012. szept. 4. 10:18
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem mutatod ki, az vajon azért lesz, mert józanul, vagy ösztönösen viselkedsz?

Anyósod egy ösztönlény szerintem, egyértelműen hibás, de örülj, legalább a férjed nem anyuci kisfia :)

2012. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
A lányom a lányom, a menyem meg sosem lesz az. Ilyen egyszerű. Amúgy retek hozzáállás, de ez van.
2012. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
A tiéd nem eszik a másik igen, ezt elmondta. Ebben mi a bántó nem értem?! Őrült nagy probléma.
2012. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

"Igaza van az előttem szólónak ráadásul azt a lánya szülte nem egy "vadidegen" szerintem természetes hogy a mamák a saját vérükhöz közelebbi unokát jobban "szeretik", vagyis inkább máshogy mutatják ki...."


Mert a fia nem a saját vére?

2012. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is rosszul esne, de változtatni úgy sem tudsz! Kerüld a társaságát és valóban inkább próbáld megtalálni ebben a jót, azt, hogy nem dédelgeti a kicsi fiát és ezáltal van magánéletetek! Békén hagy titeket! Az ilyen embertől jobb is óvakodni vagy távolságot tartani! :)
2012. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen, és ehhez hasonó anyós-kérdéseknél mindig felmerül bennem egy másik kérdés is:

ilyenkor a férjed hol van? Őt nem zavarja, hogy le van tojva a gyereke? Miért nem ő rendezi le? Miért nem ő idegeskedik?

2012. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!