Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az őrületbe kerget a férjem....

Az őrületbe kerget a férjem. Nem értem, hogy mi van vele mostanában?

Figyelt kérdés

Úgy gondolja, hogy nélküle már nem is mehetek sehova! A minap is elmentem munka után a barátnőmmel egy kis étterembe, mert ezer éve már nem láttuk egymás, erre alig ettem meg a fő ételemet már csörög a telefon, ki volt az? Hát természetesen a férjem, hogy mikor megyek és, hogy eljöjjön-e értem? Mondtam neki, hogy nem kell, köszönöm. Erre megsértődött és elkezdett gyanúsítgatni, hogy nem is a barátnőmmel vagyok. Ez volt, ami feltette az i-re a pontot.

A másik, nyugodtan én már tőle nem tudok semmi sem csinálni, lefekszem olvasni egy kicsit, hozzáteszem a ház már patyolat, mellém fekszik és megkérdezi, hogy mit csinálok? Vajon könyvvel a kezemben mit tudnék csinálni? Mondtam neki, hogy most egy picit olvasni szeretnék. Erre ő felcsattant, hogy egy sz@ros könyv fontosabb számomra, mint ő...

Nem tudom, hogy fogom kibírni a nyarat, ugyanis neki már nyári szünete van, mert vége a szezonnak(sportol) Nekem ugyebár meg van egy csomó munkám! Van, hogy otthon is dolgozom.

A másik, amit még nem mertem neki elmondani, hogy a barátnőimmel úgy tervezzük, hogy pár napra elmegyünk nyaralni. Mindenki tudja már, hogy megy egyedül csak én nem mondtam meg, mert előre tartok attól, hogy mit fogok kapni. Hozzáteszem persze a férjemmel is megyünk kettesben nyaralni szóval ez sem lehet a baja. Hogy mondjam el neki, hogy ne háborodjon fel rajta?

Meg most az az új dilije, hogy én azért öltözködöm fel csinosan, mert a munkahelyemen van valami pasi, akinek én annyira szeretnék tetszeni. Van, hogy elvisz a munkahelyemre meg hazahoz, hát rájöttem, hogy a féltékenység miatt. A kolléganőimtől meg minden nap azt hallgatom, hogy milyen cuki férjem van, na persze mert ők nem tudják..., wááá egyszer kikészít az anyukájával együtt. Azóta ilyen amúgy mióta vasárnaponként megvagyunk hívva a szüleihez ebédre, soha nem szeretett anyósom, mert szerinte én túl kirívó vagyok a fiához, meg még sorolhatnám milyen jelzőkkel illet! Na, ezt is hogy értsem? Nem öltözködöm rib@ncosan, mielőtt ez a kérdés merülne fel bennetek.

Mit csinálhatnék, hogy javuljon köztünk a kapcsolat?

Köszönöm a válaszokat előre is.

Hogyan tudnám


2012. jún. 12. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Elmondhatod egyszer neki nyomatékosan, hogy már félsz,hogy megharagszik rád ok nélkül,és hogy mi szeretnél.Ha nem érti meg,akkor nem valószínű, hogy változni fog a helyzet....
2012. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem te is tudod, hogy ezen a kapcsolaton nem javítani kell...
2012. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha régebben nem volt ilyen, akkor vagy tisztázni kell a helyzetet anyóspajtival, vagy ritkítani a találkozásokat. A férjednek pedig elmondani, hogy nem tudod, mit mond az anyja, sőt, nem is érdekel, de ha neki akar hinni, akkor talán költözzön hozzá, hiszen ő úgyis jobban tudja, mit mikor kivel csinálsz, így még utánad mászkálnia sem kéne.
2012. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

@Vajon könyvvel a kezemben mit tudnék csinálni

hát ha vele is ilyen hangnem be beszélsz ne is csodálkoz hogy ez van

2012. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem javítani akkor...? Válni azért nem szeretnék, vagyis ha tud változtatni, akkor nem. Amúgy mondtam már neki, hogy ha nem változtat, akkor elköltözöm! Nem hatotta meg, de a vasárnapi ebédnél persze ez volt a téma, ugyanis elmondta anyukájának. Anyósom meg rögtön párterapeuta üzemóda kapcsolt és azon nyomban megállapította, hogy a fiával nincs baj, velem annál több.

Úgy viselkedik mint egy sértődött kisfiú! Én is sok mindenen kiakadhatnék, de mégsem teszem, nyervoghatnék én is, amikor külföldön van meccse, hogy milyen nőkkel csal meg, de mi értelme lenne?

2012. jún. 12. 16:56
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezt a könyvel a kezemben mit tudnék csinálni dolgot, csak magamban gondoltam...:)
2012. jún. 12. 16:58
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Soha ne add fel a saját érdeklődésedet. Ha az ember életét kizárólag a párja tölti ki, az idővel őt is nyomasztani fogja. Hívd el őt egyszer egy csajos találkozóra. Meglátod, halálra fogja unni magát. Nem tud majd belefolyni a beszélgetésetekbe,( úgy is kell irányítani a beszélgetés fonalát, hogy ne tudjon hozzászólni a témához) és legközelebb már nem akar majd menni. A nyaralás kérdése egy kicsit rázós. Te mit szólnál hozzá, ha ő is el akarna menni a haverjaival nyaralni? Anyukára meg csak mosolyogj. Egyik füleden be, a másikon ki, amit mondd. Ne húzd fel magad rajta.
2012. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem veletlen te valtoztal meg?Kevesebb idöt szansz neki,nincs köztetek az ami regbben volt,es neki ez hianyzik?
2012. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Szokott a haverokkal kikapcsolódni járni, nincs ezzel semmi gond, fiatalok vagyunk szóval miért is ne menne/mennék, mármint ha nekem lehetne!

Hát igen anyukával megpróbáltam nem foglalkozni, de már nagyon sok belőle. Nem elég hogy ellenem hangolja a férjemet, múltkor bejátszott egy olyat, hogy meghívta ebédre a férjem volt menyasszonyát...Csak pislogtam! Valamiért nem maradtam ebéden. A férjem szerint nem vagyok jó konfliktus kezelő, köszi..., majd megnézném, hogy ő hogy kezeli a konfliktust, amikor a volt pasijaim jönnek anyukámhoz ebédre. Persze ez meg sem történne nálunk, anyukám ennél a kis piti húzásnál intelligensebb.

2012. jún. 12. 17:13
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem meg éretlen vagy a házasságra,

és kettőtök közül látatlanban is a férjed a szimpatikusabb!!

2012. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!