Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az őrületbe kerget a férjem....

Az őrületbe kerget a férjem. Nem értem, hogy mi van vele mostanában?

Figyelt kérdés

Úgy gondolja, hogy nélküle már nem is mehetek sehova! A minap is elmentem munka után a barátnőmmel egy kis étterembe, mert ezer éve már nem láttuk egymás, erre alig ettem meg a fő ételemet már csörög a telefon, ki volt az? Hát természetesen a férjem, hogy mikor megyek és, hogy eljöjjön-e értem? Mondtam neki, hogy nem kell, köszönöm. Erre megsértődött és elkezdett gyanúsítgatni, hogy nem is a barátnőmmel vagyok. Ez volt, ami feltette az i-re a pontot.

A másik, nyugodtan én már tőle nem tudok semmi sem csinálni, lefekszem olvasni egy kicsit, hozzáteszem a ház már patyolat, mellém fekszik és megkérdezi, hogy mit csinálok? Vajon könyvvel a kezemben mit tudnék csinálni? Mondtam neki, hogy most egy picit olvasni szeretnék. Erre ő felcsattant, hogy egy sz@ros könyv fontosabb számomra, mint ő...

Nem tudom, hogy fogom kibírni a nyarat, ugyanis neki már nyári szünete van, mert vége a szezonnak(sportol) Nekem ugyebár meg van egy csomó munkám! Van, hogy otthon is dolgozom.

A másik, amit még nem mertem neki elmondani, hogy a barátnőimmel úgy tervezzük, hogy pár napra elmegyünk nyaralni. Mindenki tudja már, hogy megy egyedül csak én nem mondtam meg, mert előre tartok attól, hogy mit fogok kapni. Hozzáteszem persze a férjemmel is megyünk kettesben nyaralni szóval ez sem lehet a baja. Hogy mondjam el neki, hogy ne háborodjon fel rajta?

Meg most az az új dilije, hogy én azért öltözködöm fel csinosan, mert a munkahelyemen van valami pasi, akinek én annyira szeretnék tetszeni. Van, hogy elvisz a munkahelyemre meg hazahoz, hát rájöttem, hogy a féltékenység miatt. A kolléganőimtől meg minden nap azt hallgatom, hogy milyen cuki férjem van, na persze mert ők nem tudják..., wááá egyszer kikészít az anyukájával együtt. Azóta ilyen amúgy mióta vasárnaponként megvagyunk hívva a szüleihez ebédre, soha nem szeretett anyósom, mert szerinte én túl kirívó vagyok a fiához, meg még sorolhatnám milyen jelzőkkel illet! Na, ezt is hogy értsem? Nem öltözködöm rib@ncosan, mielőtt ez a kérdés merülne fel bennetek.

Mit csinálhatnék, hogy javuljon köztünk a kapcsolat?

Köszönöm a válaszokat előre is.

Hogyan tudnám


2012. jún. 12. 16:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10! Köszi szépen, ez is egy vélemény. Lehet, hogy gyerekes és éretlen vagyok bizonyos dolgokban, de ezek a dolgok nekem már nem férnek bele, sőt szerintem 10 év múlva sem férne bele.
2012. jún. 12. 17:49
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Magyarázd már el nekem, hogy miért mentél hozzá egy ilyenhez?
2012. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Mert olyan jól megvoltunk és mert nyilván szeretem ! Írtam is, hogy csak mostanában ilyen, tehát ezért sem értem a viselkedését.

A barátnőim szerint "szeretetből/szerelemből féltékenykedik"

Szerintem ilyen nincs, vagyis én máshogy mutatom ki, ha szeretek valakit.

Lehet, hogy tényleg elkapkodtuk az esküvőt és túl fiatalok vagyunk még. Legalábbis én így érzek. :/

2012. jún. 12. 18:12
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. Szerintem te alapvetően úgy gondolod, hogy túl korán házasodtatok, és most emiatt távolodsz a férjedtől. Próbálsz "élni", bulizni járni a barátnőkkel stb. És szerintem emiatt kezdett el a férjed furcsán viselkedni.

Mindenképpen le kell ülnötök ezt megbeszélni, mert ennek van valami oka, ami viszont már hozzád köthető (valószínűleg), és így mindkettőtöknek változni kell.

Ne azt mondd neki, hogy elköltözöl, ha nem változik. Ülj le mellé, simogasd meg a fejét, és magyarázd el neki, hogy nem érted, miért viselkedik így, mikor te még mindig ugyanúgy szereted, mint hajdanán.

2012. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom szegény férjedet.. nem bántani akarlak, de tényleg. pl mikor elmentél a barátnőddel étterembe, szóltál neki, hogy ne várjon, vagy csak úgy eltűntél? mert az, hogy tudni szeretné hogy hol vagy, még nem jelenti azt, hogy nem mehetsz... nem beszélsz vele ingerülten néha? nem lehet, hogy ez most egy új "dili" nálad, hogy szeretnél egy kicsit nélküle lenni, és ezt a változást ő megérezte, és megijedt tőle? mert attól nem kéne magad rosszul érezni, ha ki akarja deríteni, hogy mitől változtál, és esetleg időt akar tölteni veled (hogy megint olyan legyen mint régen) szerintem hiányzol neki.
2012. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"a barátnőimmel úgy tervezzük, hogy pár napra elmegyünk nyaralni"


...és nyaralás címén pasizni fogtok!!


Legalább minket ne nézzél hü lyének, ha már a pasidat úgy állítod be, mint ha vele lenne a baj!!!

2012. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem nézem a férjemet sem hülyének és titeket sem!

Pasizni? Miért pasiznánk? Soha nem csaltam meg és nem is csalnám.

Nem tudom, hogy ismeretlenül, hogy jössz ahhoz, hogy ilyen alaptalan dolgokat feltételezz rólam. Ne a sok rossz példából indulj ki, amiket itt olvasol vagy máshol.

2012. jún. 13. 21:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy magából indul ki?...nem rosszindulatú akarok lenni, de olyankor szokott az egyik fél ilyen gyanúsítgatásokba, meg ellenőrzésekbe kezdeni. Persze anyóspajti csak olaj a tűzre, mert a fiacskája gondolom csak a negatív dolgokat mondja el neki rólad, de azt h mi váltja ki a te viselkedésedet, azt nem reklámozza gondolom. Remélem megoldódik a helyzet!
2012. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most így végigolvasva, az exnek nincs szerepe ebben? Esetleg vele történt valami, ami miatt lelkiismeretfurdalása lett és most elgondolkodott, hogy esetleg te nem tehetted-e meg azt, amit ő? Magából indul ki. Nem biztos magában, lehet hogy "fogást" akar találni rajtad.
2012. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!