Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar az őrületbe kergetni?

Miért akar az őrületbe kergetni?

Figyelt kérdés
A párom külföldön dolgozik,napi szinten beszélünk telefonon. De már meg őrülök a féltékenykedésétől. Soha nem adtam rá okot. Egy pár percig szépen beszélünk,de aztán ki van ott, ki volt ott, hol voltál. Már rendesen gyomor idegem van,amikor meg csörren a telefon. A legborzasztóbb hogy nem lehet vele ezt meg beszélni.

2012. szept. 2. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

mi is ugyanígy voltunk

kiment és megőrjített a féltékenységgel

1 év múlva eljegyzett, hogy ne legyek másé alapon

következő évben kidobott, mert kitalálta, hogy megcsaltam.


én meg feladtam. hogy is tervezhetnék ilyennel családot?

de ehhez nekem is évek kellettek, és most is csak azért nem vagyunk együtt, mert szerinte én megcsaltam. néha már azt hiszem, ezt azért találja ki, mert nőzni akar. és rám dobja a lelkiismeret furdalást.

2012. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beteg. Az "ősbizalommal" vannak problémái, ezt valszeg nem kapta meg saját édesanyjától. A féltékenység nem fog soha elmúlni , ki kell keményen állnod magadért vagy hagyd ott.

Két eset lehetséges: vagy rádun és otthagy, vagy ő fog megcsalni egy másikért... ugyanis pont azért ideges mert ő nem bízik magában annyira hogy esetleg ellen tudjon állni a csábításnak.

Legyél határozott és ne hagyd magad.

2012. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kezecske mind kettőtöknek!
2012. szept. 2. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!