Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk ha hazajön? És...

Mit csináljunk ha hazajön? És mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A férjem katona, egy hónapja ment ki külföldre de már nagyon hiányzik. Nem tudom, hogy ha hazajön akkor raboljam el és legyünk kettesben vagy a családdal töltsük a napot. Először arra gondoltam, hogy tartunk egy romantikus délutánt/estét de aztán eszembe jutott, hogy a családja, barátok mit szólnának hozzá ha csak a következő napon lennének együtt. Mert gondolom amúgy is fáradt lesz és estére már nem lenne kedve vacsorázni meg amit addigra kitalálok. Vagyis ebben is szeretném kérni a segítségeteket, hogy mi legyen?! Menjünk el vacsorázni vagy egy jó helyre, esetleg itthon csináljak valami jó kaját és hangulatot?


A másik az lenne, hogy pár napja derült ki, hogy babát várok de ő még nem tud róla. Szerintetek mondjam el neki vagy várjak addig ameddig hazajön (akkor valószínűleg már látni fogja)? :)

26/N


2012. szept. 2. 19:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező (#8), nem 6 HETES vagy véletlenül??? Ha 6 hónapos lennél, és a férjed 1 hónapja ment ki külföldre, szerintem egy 5 hónapos terhességet azért kiszúrt volna már előtte:)))
2012. szept. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mire hazajön a férje lesz hat hónapos...
2012. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Nemtudom hanyas de aki a katonával összekötni magadat írta, annak üzenném:

Mert mi baj van a katonával?! Ugyan olyan ember mint a többi, csak ő IGAZI TŰBEN, GOLYÓBAN edzett FÉRFI!

Nem kis gügyümügypityimütyüke babusgatnivaló cicafiú...

2012. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az a válaszoló arra gondolt, hogy a katonák nem éppen a hűségükről híresek...

Én is hallottam ezt azt, de nyilván nem mindegyikre igaz.

2012. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg arra, hogy most is 6 hónapig távol van. Tulajdonképpen nincsen hozzáférhető társa, szerelmi partnere hosszú, hosszú időszakokon át.
2012. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
most mondd el neki, mégis miért várnád meg míg hazajön? ez a dolog egy "kicsivel" fontosabb annál, mint hogy lásd az arcát közben. most gondold el, ha a feleségem terhes lenne, azért szeretnék tudni róla, nem? fél évig titkolni... á...
2012. szept. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Elnézést, de lemaradt: Gartulálok!! (:


Olvastam közben, hogy akkor 6 hónapos várandós leszel. Én tuti nem bírnám ki, elmondanám telefonon korábban.

6 hónap sok idő, szerintem egyrészt joga is van tudni, hogy lesz egy gyermeke, másrészt meg a nehéz napjain erőt is adhat neki maga a tudat, elképzelni, hogy növekszik a pocakodban egy kis élet ami az ő része is, még jobb lesz hazamenni stb... (:

De lehet, hogy csak én gondolom így.

2012. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

most telon közlöd, hogy babát vársz

utána azt, hogy megszületett...


elgondolkodtató tényleg

2012. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!