Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk ha hazajön? És...

Mit csináljunk ha hazajön? És mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés

A férjem katona, egy hónapja ment ki külföldre de már nagyon hiányzik. Nem tudom, hogy ha hazajön akkor raboljam el és legyünk kettesben vagy a családdal töltsük a napot. Először arra gondoltam, hogy tartunk egy romantikus délutánt/estét de aztán eszembe jutott, hogy a családja, barátok mit szólnának hozzá ha csak a következő napon lennének együtt. Mert gondolom amúgy is fáradt lesz és estére már nem lenne kedve vacsorázni meg amit addigra kitalálok. Vagyis ebben is szeretném kérni a segítségeteket, hogy mi legyen?! Menjünk el vacsorázni vagy egy jó helyre, esetleg itthon csináljak valami jó kaját és hangulatot?


A másik az lenne, hogy pár napja derült ki, hogy babát várok de ő még nem tud róla. Szerintetek mondjam el neki vagy várjak addig ameddig hazajön (akkor valószínűleg már látni fogja)? :)

26/N


2012. szept. 2. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az otthon melegét jobban értékelné, inkább főzz te valamit otthon.

Mivel a felesége te vagy és nagy híred van a család majd ráér másnap. Szerintem ne lődd le a poént.


Off: hány hetes leszel mikor hazamegy?

2012. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem otthon kettesben, és a szüleit meg telefonon hívja. Azután másnap elmentek a szülőkhöz is, és utána, ha megvolt az itthoni hazaérkezéses szusszanása, szerintem harmadnap mondd meg neki a nagy hírt.
2012. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem először is kérdezd meg, mit szeretne az első estéjén, akar-e találkozni a szüleivel, stb, vagy csak téged akar látni.

Legjobb lenne otthon maradni kettesben.

Én nem bírnék várni a babahírrel, és elmondanám telefonon. Ez végülis az ő öröme is, hadd legyenek addig boldog napjai és örömteli várakozása neki is.

2012. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb lenne, ha este már a családdal együtt lennétek. Ilyenkor nem fogja úgysem érezni a fáradságot. Majd másnap kipiheni magát. A délután meg legyen csak a tiétek.

Ha már ő is nagyon vágyik a gyerekre, akkor személyesen mondd el inkább. Hadd tudjon rögtön megölelni, meg lássátok egymás boldogságát. A neten keresztül olyan személytelen.

Ha azonban váratlan hír lenne a gyerek, elmondhatod neki online is. A has nem gömbölyödik a gyerektől 3-3,5 hónapos kora előtt. Tehát még nem fogja látni.

2012. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor nem mostanában jön haza...
2012. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is a családdal kellene. Nekik is annyira hiányzót mint neked.
2012. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
az én párom akárhányszor jött haza, mindig én voltam az első és a pihenés. utána jött a rokonlátogatás. és ezt mindig ő irányította így, nem én.
2012. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6 hónapos lesz amikor hazajön, azt gondolom már észre fogja venni. Akartuk a gyereket de nem gondoltuk, hogy ilyen hamar össze fog jönni. Alig bírom ki, hogy ne mondjam el neki, látni akarom hogy reagál rá.
2012. szept. 2. 22:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát 6 hónaposan már tényleg késő megtudnia.:)

Moondd eeeel!:)

2012. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Katonával összekötni magad... meg fogod bánni...
2012. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!