Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? FONTOS!

Mit csináljunk? FONTOS!

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom az apámat igen sajnos ez így van mindjárt mondom is hogy mért na szóval nem is szeret minket az anyámat se de azért képes ennek ellenére itthon maradni nem hogy átköltözne az anyjához pedig csak a másik utcába kéne átmennie hazajön minden nap a munkából úgy mintha semmi kedve nem lenne az élethez meg cigizik is és nem képes leszokni arról se én gondjaimat bajaimat anyámnak szoktam elmondani és ő is nekem mert apámat nem is érdekli 1 nagyon bunkó senkinek se kívánok ilyen apát mert kész borzalom és már az emberek is kiismerték én biztos nem leszek ilyen a családomhoz kész szégyen még a csajozásról se képes beszélgetni velem mert olyankor mindig azt mondja hogy á én most nem érek rá aztán ha valami fontosat kérdezünk tőle akkor ideg betegeskedik aztán én meg az anyám jól leszóljuk aztán átmegy panaszkodni az anyának de az is le szokta szólni aztán forr magába mint 1 pancser jújj nagyon szégyellem hogy ő az apám nem tudok neki mit csinálni de nagyon gyűlölőm és nem akar elmenni innen mondtuk neki hogy menjen el a pszhiólógushoz de azt mondja á minek minek a fsznak? De amikor mondjuk neki hogy azért mert kezeltetni kell magad de akkor olyankor ő felháborodik tiszta diló máshol játssza az ártatlant itthon meg magába van fordulva és nagyon boldogak vagyunk ha nincs itthon bár nem értjük hogy mi a baja pedig itthon anya főz mos takarít minden megvan pedig azért ő is segíthetne anyámnak valamiben mert nekem ha mondja én segítek de az apám pf pf az nem nagyon diló úr isten gyökér

meg sem ölell minket anyámnak se ad puszit anyám is utálja de azért képes hazajönni utálja a zenéket de a munkahelyen meg hallgatja a zenét a traktorba GYÖKÉR meg játssza magát a munkahelyén itthon meg úgy van vele hogy engem hagyattok békén nem érdekeltek régebben hazajött és átaludta az egész napot most márt nem mert kitalálta a keltetőt és azt nézegeti egész nap már nyáron 2-szer is átköltözött az anyjához mert csajozott csak hál istennek jól átbaszták a fejét és kidobták az anyja se érti hogy mért ilyen ha az apja élne már nagyon kesztyűbe dudáltatta volna de aztán csak visszajött hazaköltözött pedig tudja hogy utáljuk meg mondta nekünk hogy szeret minket pedig azelőtt nem is mondott soha ilyet amióta visszajött 1 kicsit megváltozott de nem nagyon és még 1 szülőin se volt a házat is anyám vakolja meg én ha valahol javítani kell nincs kedve az élethez hülyéskedni se ehet vele még nem érti a viccet elegünk van belőle még vigyázni se képes a tesóimra mindig mama vigyázz rájuk kész szégyen ez az ember nics semmi stílusa élni se lehet tőle kész szégyen még a csajozásról se képes beszélgetni velem mert olyankor mindig azt mondja hogy á én most nem érek rá aztán ha valami fontosat kérdezünk tőle akkor ideg betegeskedik aztán én meg az anyám jól leszóljuk aztán átmegy panaszkodni az anyának de az is le szokta szólni aztán forr magába mint 1 pancser jújj nagyon szégyellem hogy ő az apám nem tudok neki mit csinálni de nagyon gyűlölőm és nem akar elmenni innen mondtuk neki hogy menjen el a pszhiólógushoz de azt mondja á minek minek a fsznak? De amikor mondjuk neki hogy azért mert kezeltetni kell magad de akkor olyankor ő felháborodik tiszta diló máshol játssza az ártatlant itthon meg magába van fordulva és nagyon boldogak vagyunk ha nincs itthon bár nem értjük hogy mi a baja pedig itthon anya főz mos takarít minden megvan pedig azért ő is segíthetne anyámnak valamiben mert nekem ha mondja én segítek de az apám pf pf az nem nagyon diló úr isten gyökér.



2012. jún. 2. 19:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja bocs mert a végén ugyan az a szöveg van de aki tud az segítsen ja meg még ezt akartam mondani hogy minket nem érdekel ugyanúgy elhülyéskedünk viccelődünk akkor is ha nem tetszik neki hát nehogy már mi érezzük már kellemetlenül magunkat miatta mert ő 1 csődtömeg.
2012. jún. 2. 19:18
 2/14 Betty997 válasza:
61%
Ha ilyen és anyud se szereti akkor szerintem váljanak el! Mert ha ilyen azzal csak tönkre teszi az életeteket! Sajnos te viszont nem tudsz mit tenni ez csak az apádon és az anyudon múlik! :/
2012. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is...amit itt felsoroltál alig lehet értelmezni!!Nem tudom hány éves vagy de ez alap, ha valamit írsz legalább érthetően.Nem igazán lehet az ilyen emberrel mit csinálni.Neki gondolom jó minden ahogy van.Régebben is ilyen volt?Mert ha nem, akkor valami kiválthatta ezt a nemtörődömséget.Akár milyen is az apád így nem kellene írnod róla!!
2012. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudtam elolvasni, mert nincsenek vesszők, sem pontok, csak a kérdőmondatok lettek megjelölve... egyszerűen felbszom magamat az ilyeneken. Ezért nem is tudok segíteni. TANULJ MEG ÍRNI LÉÉÉÉGYSZÍÍÍÍ
2012. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát az igaz, hogy nem kéne így beszélned róla akármilyen is mégis csak az apád.Az én apám mindennap hazajön 10-11 órakor hót részegen és olyan hülyeségekért ordítozik anyámmal, hogy rossz kaját csinált (tegnap még szerette) és mégse utálom.Kérdésedre válasz: szerintem is ha ennyire idegesít titeket akkor váljatok el.13/L
2012. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a sok jót bár az igaz hogy így tényleg nem kéne beszélnem róla mert az apám csak már nagyon idegesít de én viszont tényleg nem tudok semmit tenni ez az anyámon és az apámon múlik.
2012. jún. 3. 13:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok valaki nem tud valamilyen csínytevést mondani nekem ? mert már nagyon utáljuk és válni se akar ! úgyhogy ha kikészítjük akkor majd csak elmegy :) fújjj de utálom már tavaly kockákat raktam a küszöbre és az ágyába ami használt is mi jól ki is röhögtük ő a diló meg morgott a Gyökér már utáljuk nem törődik velünk szóval valaki írjon már valamilyen csínytevést ami nagyon beválik nagyon megköszönném!!! KÉRLEK ÍRJATOK VALAMI JÓKAT!!!
2012. jún. 26. 20:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont, pont, vesszőcske...
2012. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ugyan az a személy tanította őt is fogalmazni, meg helyesen írni, mint téged, nem csoda, hogy olyan, amilyen....:D
2012. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Csínytevés: Szarj a kávéjába!
2012. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!