Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha valaki a mostohatestvérével jár?

Figyelt kérdés
Persze nem vér szerinti rokonok, de akkor is... Szerintetek?
2012. szept. 1. 02:10
 1/8 anonim válasza:
75%
Hat nem lesz belole verfertozes, de akkor is eleg fura szerintem
2012. szept. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég fura, igen, de végülis nem rokonok.
2012. szept. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy együtt nőttek fel, vagy kamaszként hirtelen kerültek egy háztartásba a szülők miatt.
2012. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ismertem ilyen sztorit. tiniként kerültek egy házba, szinte azonnal összejöttek. csak szakítás után volt ciki, mikor a fiú felvitte az új nőit, a csaj meg a szomszéd szobában sírt, és hallgatta, h megy az etyepetye...


jogilag semmi kivetnivaló nincs benne, talán erkölcsileg sem, de a dolog utóélete nem biztos, hogy olyan mókás lesz.

2012. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nincs ebben semmi, csak valóban akkor lesz a gond ahogyan az előttem szóló is írta ha szakításra kerül a sor, és akkor mindig összefutnak egy háztartásba, reggelinél, ebédnél, vacsoránál szinte mindig. Nálunk a szomszédba is volt ilyenre példa hogy tiniként került össze a két gyerek és a szülei rajta kapták hogy már csókolóznak és akkor ment ott a balhé hogy oké hogy nem édes testvérek meg vér szerint semmilyen rokonságban sincsenek, de elmagyarázták nekik hogy ez így nem okés, kicsit sem. Ugyan akkor titokban ugyanúgy jártak a csaj volt a szomszédom én már gyakorlatilag egészen kicsi korom óta ismerem őt, és amikor szakítottak akkor meg akkora balhé volt ott hogy volt már olyan hogy a csaj elmenekült otthonról vagy a nagyszüleihez vagy ide hozzám, vagy a barátaihoz, és akkor a szülei bizony levették hogy jártak titokba és kb 3 éven keresztül depressziós volt a lány ez miatt a srácból egy agresszív vadállat lett aki nem találja a helyét az életben. Azóta lettek normálisak amikor a csaj már fősulira járt és albérletbe kényszerült. Akkor a srác is lehiggadt mert ő egy évvel volt fiatalabb. Tehát lehet ezt csak ész szerűen.
2012. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én is ismerek ilyet. A lány 14, a fiú 16. Csak szegény szülőknek fő a fejük, állandóan vigyázniuk kell, hogy ne maradjanak kettesben, mert már nagyon be vannak indulva.

Amúgy nagyon helyesek és fülig szerelmesek egymásba. :)

2012. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy eléggé összetett kérdés.

Ahogy az előttem válaszolók is írták, az sem mindegy, hogy mikor kerültek össze, vagy hogy épp a kapcsolat pillanatában mennyi idősek. És valóban rengeteg kínos pillanatot okozni, mind a szülőknek, mind nekik. Szakítás után főleg.

2012. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Family szex:)Jó,hogy nem a mostoha apjával jött össze.
2012. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!