Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem szeret senki?

Mit tegyek nem szeret senki?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok.Szüleim 4 éves koromban elváltak.Anyukámmal élek.5 éves koromba anyukám megismerkedett egy sráccal.Tőle már két gyereke van.egy 7 éves és egy 5 éves.Apámmal még csak nem rég találkoztam,ráadásul már anyukám szeretetét sem érzem.Múltkor csúnyán verrekedésbe keveredtem az öccsémel(7éves) és anyám az ő oldalán volt.Az én szülinapomra nem kaptam tortát.Ők kaptak.Jó a kicsi nem tehet róla (húgom 5éves).De az öcsémet rám uszitják!Nincs olyan nap hogy este ne sirjak!Mit kell tenni apámtól pedig tiltanak pedig nagyon hiányzik, én gyerek vagyok!

2012. aug. 30. 21:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele.Megkérdeztem tőle miért nem foglalkozik velem.Azt mondta hogy foglalkozna velem , de nincs rá idő , mert az 5 évest húgom figyelni kell és ápolni óvni és védni!

Veled is ezt tettem szóval ne légy irigy és ne haragudj emiatt, téged is ápollak ha kell, mondjuk az asztmád miatt , de ők még kicsik megérted? montam neki hogy igen!Aztán megkérdeztem hogy ők miért kapnak több mindent és miért az ő oldalukon állsz!Azt mondta hogy - Alex,elkell mondanom hogy őket valamiért jobban szeretem mint téged, de téged is szeretlek! ekkor már zokogtam és azt mondta - Alex ,ne sirj attól jobb lesz? Este megjött a munkából a mostoha apám anyukám elmesélte nekem és azt mondta hogy merem megkérdő jelezni hogy az ő gyerekeit szereti-e a legjobban az anya , természetes hogy az én gyerekeimet kell szeretni! sirtam egész este a tesóim nevettek és nevettek!Mondtam anyának hogy költözhetek apához ő azt mondta hogy apa nem tud értem jönni!Életem legrosszabb estje volt ez a mai!Az fáj a legjobban amit anya mondtott , hát ezt nem hiszem el!

2012. szept. 1. 22:35
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát, meg vagyok döbbenve!


Komolyan beszélt az anyukád?????

2012. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lépj kapcsolatba apuddal, ez így k*rvára nem mehet tovább, kis srác! Anyád meg szégyen...
2012. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Anyád nem normális már bocs de ezt beszéld meg minél hamarabb apukáddal.

A tesóidról ha anyukádat nem zavarja hogy "csúnyán beszélnek" akkor mond olyat nekik amit szégyenlek és egy kettőre befogják

2012. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj apukáddal, mindenképpen! Megértetted?! Mindenképpen szólj apudnak, onnan téged EL KELL HOZNI! Az nem szülő, aki ilyet tud mondani, egy ilyen szeretetreméltó kisfiúnak, vagy egyáltalán!!! Beszélj apuddal!!!
2012. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Draga fiuka! En nagyonis szeretlek teged!! sok puszikat kuldok neked! MINDENKI SZERET TEGED!!!!
2012. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 chrishu ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy itt nem érzed jól magad el szeretnél menni apudhoz. Ha apukád tényleg szeret akkor a világ végéről is érted megy
2012. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!